Betheme - en to pl translation catalogue (1209 entries)

en: 	eg. [contact-form-7 id="000" title="Popup Contact Form"]
pl: np. [contact-form-7 id = "000" title = "Popup Formularz kontaktowy"]

en: %1$s installed and activated successfully.
pl: %1$s zainstalowano i aktywowano prawidłowo.

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
pl: %s &#8220;%s&#8221; już istnieje.

en: %s (Invalid)
pl: %s (Nieprawidłowe)

en: %s (Pending)
pl: %s (Oczekujące)

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze Komentarze

en: &larr; Older Entries
pl: &larr; Starsze wpisy

en: (No Forum)
pl: (Brak forum)

en: - Not Animated -
pl: -- Bez animacji --

en: - Pages Menu -
pl: - Menu Strony -

en: - Placeholder
pl: - Wypełniacz

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: -- select --
pl: --wybierz--

en: 0 = transparent, 100 = solid
pl: 0 = przezroczysty, 100 = stały

en: 1. Create Sidebar in Theme Options > Getting Started > Sidebars.<br />2. Add Widget.<br />3. Select your sidebar.
pl: 1. Stwórz Panel boczny w Opcjach Motywu > Pierwsze kroki > Panele boczne.<br />2. Dodaj Widżet.<br />3. Wybierz swój panel boczny.

en: 2nd Phone
pl: Drugi telefon

en: <b>.ico</b> 32x32 pixels
pl: <b>.ico</b> 32x32 piksele

en: <b>Important:</b> This option can be used only with <b>Custom</b> or <b>One Color Skin</b>
pl: <b>Ważne:</b> Ta opcja może być używana tylko z <b>Niestandardowym</b> lub <b>Skórką Jednego koloru</b>

en: <b>Notice:</b> In some versions of Safari browser Hover works only if you select: <b>Not Animated</b> or <b>Fade In</b>
pl: <b>Uwaga: W</b> niektórych wersjach przeglądarki Safari Najechanie działa tylko w przypadku wybrania: <b>Brak Animacji</b> lub <b>Wygaszanie</b>

en: <b>Notice:</b> Responsive menu is working only with WordPress custom menu, please add one in Appearance > Menus and select it for Theme Locations section<br /><a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Menu_User_Guide" target="_blank">https://codex.wordpress.org/WordPress_Menu_User_Guide</a>
pl: <b>Uwaga:</b> Responsywne Menu działa tylko z Niestandardowym Menu WordPress, należy dodać jedno w Wygląd > Menu i wstawić go do lokalizacji Motywu<br /><a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Menu_User_Guide" target="_blank">https://codex.wordpress.org/WordPress_Menu_User_Guide</a>

en: <b>Overrides</b> section settings
pl: <b>Zastępuje</b> ustawienia sekcji

en: <b>WPML</b> is an optional premium plugin and it is <b>NOT</b> included into the theme
pl: <b>WPML</b> jest opcjonalną wtyczką premium i <b>nie</b> dołączoną do Motywu

en: <b>apple-touch-icon.png</b> 180x180 pixels
pl: <b>apple-touch-icon.png</b> 180x180 pikseli

en: <strong>0 to disable auto</strong> advance.<br />1000ms = 1s
pl: <b>0, aby wyłączyć automatyczne</b> przesuwanie.<br/> 1000ms = 1s

en: <strong>Important:</strong> Color options can be used only with the <strong>Custom Skin</strong>
pl: <strong>Ważne:</strong> Opcje kolorów mogą być używane tylko z <strong>Niestandardową Skórką</strong>

en: <strong>Notice:</strong> HTML5 video works only in moden browsers
pl: <strong>Zauważ:</strong> wideo HTML5 działa tylko w nowoczesnych przeglądarkach

en: <strong>Notice:</strong> Pagination will <strong>not</strong> work if you put item on Homepage of WordPress Multilangual Site
pl: <b>Uwaga:</b> Podział na strony <b>nie</b> będzie działał, jeśli umieścisz element na stronie domowej wielojęzycznej witryny WordPress.

en: <strong>Notice:</strong> Pagination will <strong>not</strong> work if you put item on Homepage of WordPress Multilangual Site.
pl: <b>Uwaga:</b> Podział na strony <b>nie</b> będzie działał, jeśli umieścisz element na stronie domowej wielojęzycznej witryny WordPress.

en: <strong>Turn it ON if you build content using Content Builder</strong><br />Use the Content item if you want to display the Content from editor within the Content Builder
pl: <strong>Włącz tę opcję, jeśli tworzysz treści przy użyciu Kreatora Zawartości</strong> <br /> Wyłącz, jeśli chcesz wyświetlić zawartość z Edytora WordPress i Kreatora Zawartości

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone.
pl: <strong>UWAGA:</ strong> Tego działania nie można cofnąć.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
pl: Dostępna jest nowa wersja tego importera. Proszę o aktualizację do wersji %s, żeby zapewnić zgodność z nowymi plikami eksportu.

en: Accordion
pl: Akordeon

en: Accordion & Tabs Active Title color
pl: Akordeon i kolor aktywnego tytułu karty

en: Action Bar
pl: Pasek Akcji

en: Action Button
pl: Przycisk Akcji

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate Mega Menu
pl: Aktywuj Mega Menu

en: Active
pl: Aktywne

en: Add Divider
pl: Dodaj Separator

en: Add Item
pl: Dodaj element

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Client
pl: Dodaj nowego klienta

en: Add New Item
pl: Dodaj Nowy Element

en: Add New Layout
pl: Dodaj nowy układ

en: Add New Portfolio item
pl: Dodaj Nowy Element Portfolio

en: Add New Slide
pl: Dodaj Nowy Slajd

en: Add New Template
pl: Dodaj Nowy Szablon

en: Add New Testimonial
pl: Dodaj Nową Referencję

en: Add Section
pl: Dodaj sekcję

en: Add Wrap
pl: Dodaj Podsekcję

en: Add tab
pl: Dodaj zakładkę

en: Add to Cart Button
pl: Przycisk "Dodaj koszyka"

en: Adding this Item will show Content from WordPress Editor above Page Options. You can use it only once per page. Please also remember to turn on "Hide The Content" option.
pl: Dodanie tego obiektu spowoduje wyświetlanie zawartości z edytora WordPress powyżej Opcji strony. Możesz tego użyć tylko raz na stronę. Pamiętaj również o włączeniu opcji "Ukryj zawartość".

en: Additional Markers | Lat,Lng,IconURL
pl: Dodatkowe znaczniki | Szer., Dł., IconURL

en: Additional Phone number
pl: Dodatkowy numer telefonu

en: Addons
pl: Dodatki

en: Addons & Plugins
pl: Dodatki i wtyczki

en: Address
pl: Adres

en: Adds a target="_blank" attribute to the link
pl: Dodaje do linku atrybut a target="_blank".

en: Adds a target="_blank" attribute to the link.
pl: Dodaje do linku atrybut a target="_blank".

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Align
pl: Wyrównaj

en: All
pl: Wszystkie

en: All done.
pl: Wszystko zrobione.

en: All installations and activations have been completed.
pl: Wszystkie instalacje i aktywacje zostały zakończone.

en: All installations have been completed.
pl: Wszystkie instalacje zostały zakończone.

en: All pages in pagination
pl: Wszystkie strony w paginacji

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl: Wszystkie wtyczki zostały zainstalowane i aktywowane prawidłowo. %1$s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
pl: Wszystkie wtyczki zostały zainstalowane i aktywowane prawidłowo. %s

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
pl: Wszystkie odpowiedzi w obu tematach bedą scalone chronologicznie. Kolejność scalonych odpowiedzi opiera się na czasie i dacie ich publikacji. Jeśli temat docelowy został utworzony po bieżącym temacie, to data jego publikacji będzie zaktualizowana do wcześniejszej niż bieżącego.

en: All theme texts except headings and menu
pl: Wszystkie teksty Motywu z wyjątkiem nagłówków i menu

en: Allow pinch zoom
pl: Pozwalaj na uszczypnięcie, aby powiększyć

en: Allowed characters: "a-z" "-" "_"
pl: Dozwolone znaki: "a-z" "-" "_"

en: Alternate Text
pl: Tekst alternatywny

en: Always show
pl: Zawsze pokazuj

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl: Wystąpił błąd podczas instalacji %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation
pl: Animacja

en: Any links to this tag will no longer function.
pl: Wszystkie odnośniki do tego tagu przestaną działać.

en: Appears in the Footer section of the site.
pl: Pojawia się w sekcji stopki strony.

en: Appears in the Sliding Top section of the site.
pl: Pojawia się w sekcji Przesuwania do Góry Strony.

en: Appears on Portfolio Category Page.
pl: Pojawia się na Stronie Kategorii Portfolio.

en: Apple Touch Icon
pl: Ikona Apple Touch

en: Archives by Month
pl: Archiwa wg miesięcy

en: Archives by Subject
pl: Archiwa wg tematu

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
pl: Jesteś pewien że chcesz usunąć tag "%s"? Ta czynność jest nieodwracalna.

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
pl: Czy na pewno chcesz  połączyć tag "%s"  z tagiem, który podajesz?

en: Article Box
pl: Blok artykułu

en: Article box
pl: Blok artykułu

en: Assign Authors
pl: Przypisz autorów

en: Assign page for portfolio
pl: Przypisz stronę do Portfolio

en: Author
pl: Autor

en: Author Box
pl: Blok Autora

en: Authors
pl: Autorzy

en: Automatically decrease font size in responsive
pl: Automatycznie zmniejsz rozmiar czcionki w responsywnym

en: Available Pages
pl: Dostępne strony

en: Available version:
pl: Dostępna wersja:

en: Back to Top button
pl: Przycisk Powrót do Góry

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obrazek w tle

en: Background Image URL
pl: URL Obrazka Tła

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background color | Hover
pl: Kolor tła | Najechanie

en: Background | Color
pl: Tło | Kolor

en: Background | Image
pl: Tło | Obrazek

en: Background | Video HTML5
pl: Tło | Film HTML5

en: Backgrounds can be used for Megamenu Only
pl: Tła mogą być używane tylko w Megamenu

en: Banner
pl: Baner

en: BeTheme Options
pl: Opcje BeTheme

en: BeTheme Theme Options
pl: Opcje Motywu BeTheme

en: Big
pl: Duży

en: Big Headings
pl: Wielkie nagłówki

en: Blockquote
pl: Cytat

en: Blockquote color
pl: Kolor bloku z cytatem

en: Blockquote content.
pl: Treść bloku z cytatem.

en: Blog & Portfolio
pl: Blog i Portfolio

en: Blog Item, Portfolio Item
pl: Element Blogu, Element Portfolio

en: Blog News
pl: Aktualności Bloga

en: Blog Page
pl: Strona Blogu

en: Blog Slider
pl: Suwak blogu

en: Blog, Portfolio & Shop
pl: Blog, Portfolio i Sklep

en: Blog, Portfolio, Shop
pl: Blog, Portfolio, Sklep

en: Body background
pl: Tło strony

en: Border
pl: Obramowanie

en: Both images <b>must have the same size</b>
pl: Oba obrazki <b>muszą mieć ten sam rozmiar</b>

en: Both images must have the same size.
pl: Oba obrazy muszą mieć ten sam rozmiar.

en: Bottom
pl: Dół

en: Bounce In
pl: Odbijanie

en: Bounce In Down
pl: Odbijanie w dół

en: Bounce In Left
pl: Odbijanie w lewo

en: Bounce In Right
pl: Odbijanie w prawo

en: Bounce In Up
pl: Odbijanie w górę

en: Boxes & Infographics
pl: Pudełka i infografiki

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki chleba

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Builder
pl: Kreator

en: Builder | Visibility
pl: Kreator | Widoczność

en: Button
pl: Przycisk

en: Button Title
pl: Tytuł przycisku

en: Button link
pl: Link przycisku

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Button will appear only if this field will be filled.
pl: Przycisk pojawi się tylko wtedy, gdy pole zostanie wypełnione.

en: Button | background
pl: Przycisk | tło

en: Button | color
pl: Przycisk | Kolor

en: Buy and Download
pl: Kup i Pobierz

en: CSS Classes (optional)
pl: Klasy CSS (opcjonalnie)

en: Call To Action
pl: Wezwanie do Działania

en: Call to Action
pl: Wezwanie do Działania

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Caption
pl: Podpis

en: Cart | Icon
pl: Koszyk | Ikona

en: Catalogue Mode
pl: Tryb Katalogu

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categories Slugs
pl: Uproszczone nazwy kategorii

en: Category
pl: Kategoria

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
pl: Zmiana uproszczonej nazwy wpływa na permalink. Wszystkie odnośniki do starej uproszczonej nazwy przestaną działać.

en: Chart
pl: Wykres

en: Chart Image
pl: Obrazek wykresu

en: Chart Label
pl: Etykieta wykresu

en: Checkout
pl: Podsumowanie

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
pl: Wybierz plik WXR (.xml) do przesłania, a następnie kliknij przycisk Prześlij plik.

en: Choose one of the predefined styles or set your own colors
pl: Wybierz jeden ze wstępnie zdefiniowanych stylów lub ustaw własne kolory

en: Class
pl: Klasa

en: Click to toggle
pl: Kliknij aby przełączyć

en: Client
pl: Klient

en: Client Category slug
pl: Uproszczona nazwa Kategorii Klienta

en: Client Options
pl: Opcje klienta

en: Client categories
pl: Kategorie klientów

en: Client category
pl: Kategoria klienta

en: Clients
pl: Klienci

en: Clients Slider
pl: Slajder klientów

en: Clone
pl: Klonuj

en: Close
pl: Zamknij

en: Code
pl: Kod

en: Color Bottom
pl: Kolor - dół

en: Color Top
pl: Kolor - góra

en: Color for highlighted buttons, icons and other small elements
pl: Kolor dla podświetlonych przycisków, ikon i innych małych elementów

en: Color for icons and other small elements
pl: Kolor ikon i innych małych elementów

en: Colors
pl: Kolory

en: Column
pl: Kolumna

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments are closed.
pl: Komentarze są wyłączone.

en: Company
pl: Firma

en: Contact Box
pl: Blok Kontakt

en: Contact Form Shortcode
pl: Shortcode Contact Form 7

en: Contact box
pl: Blok Kontakt

en: Content
pl: Zawartość

en: Content Blocks
pl: Bloki treści

en: Content Elements
pl: Elementy treści

en: Content Image
pl: Obrazek treści

en: Content WP
pl: Zawartość WP

en: Content after
pl: Zawartość po

en: Content background
pl: Zawartość tła

en: Content before
pl: Zawartość przed

en: Content text color
pl: Kolor tekstu zawartości

en: Content | Display Order
pl: Zawartość | Kolejność wyświetlania

en: Content | Remove Padding
pl: Zawartość | Usuń odstęp wewnętrzny

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy Link
pl: Kopiuj link

en: Copy favoriters to the new topic
pl: Skopiuj ulubione do nowego tematu

en: Copy subscribers to the new topic
pl: Skopiuj subskrybentów do nowego tematu

en: Copy to clipboard: Ctrl+C (Cmd+C for Mac)
pl: Kopiuj do Schowka: Ctrl + C (Cmd + C dla komputerów Mac)

en: Copy topic tags to the new topic
pl: Skopiuj tematy tagów do nowego tematu

en: Copyright
pl: Prawa Autorskie

en: Copyright & Social Bar
pl: Prawa autorskie i Pasek Społecznościowy

en: Count
pl: Licz

en: Countdown
pl: Odliczanie

en: Counter
pl: Licznik

en: Create New Topic
pl: Utwórz nowy temat:

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
pl: Załóż nowy temat w &ldquo;%s&rdquo;

en: Creative <span>for creative header only</span>
pl: Kreatywny <span>tylko dla kreatywnych nagłówków</span>

en: Creator
pl: Twórca

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency | Position
pl: Waluta | Pozycja

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom (uploaded below)
pl: Niestandardowe (przesłane poniżej)

en: Custom CSS
pl: Niestandardowy CSS

en: Custom CSS & JS
pl: Niestandardowe  CSS i JS

en: Custom CSS Item Classes Names
pl: Niestandardowy CSS element klas nazw

en: Custom JS
pl: Niestandardowy CSS

en: Custom Language Switcher is independent of WPML switcher options
pl: Niestandardowy Przełącznik Języka jest niezależny od Opcji Przełącznika WPML

en: Custom Layout overwrites Theme Options
pl: Niestandardowy Układ zastępuje Opcje Motywu

en: Custom Page
pl: Niestandardowa strona

en: Custom Switcher Options
pl: WPML | Niestandardowe Opcje Przełącznika

en: Custom Switcher Style
pl: Niestandardowy Styl Przełącznika

en: Custom sidebar created in Theme Options.
pl: Niestandardowy panel boczny utworzony w opcjach Motywu.

en: Custom | CSS
pl: Niestandardowy | CSS

en: Custom | Classes
pl: Niestandardowy | Klasy

en: Custom | ID
pl: Niestandardowy | ID

en: Custom | Layout
pl: Niestandardowy | Układ

en: Custom | Menu
pl: Niestandardowy | Menu

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Date
pl: Data

en: Days
pl: dni

en: Decorative
pl: Dekoracyjne

en: Decrease Fonts
pl: Zmniejsz czcionki

en: Default
pl: Domyślna

en: Default Template
pl: Domyślny Szablon

en: Default: 3. Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout.<br />This option works in styles: <b>Flat, Grid, Masonry Blog Style, Masonry Hover Details</b>
pl: Domyślnie: 3. Zalecane: 2-4. Zbyt duża wartość może zniszczyć układ. <br /> Ta opcja działa w stylu: <b>Płaski, Siatka, Murowany styl blogu, Murowane Szczegóły po Najechaniu</b>

en: Default: 4. Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout.
pl: Domyślnie: 3. Zalecane: 2-4. Zbyt duża wartość może zniszczyć układ.

en: Delete
pl: Usuń

en: Deleting a tag cannot be undone.
pl: Usunięcie tagu nie może być cofnięte.

en: Depth:
pl: Głębokość:

en: Description
pl: Opis

en: Descriptions
pl: Opisy

en: Destination
pl: Cel

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
pl: Szczegóły zostały przedstawione powyżej. Importer spróbuje teraz użyć innego parsera...

en: Digits in some items
pl: Cyfry w niektórych elementach

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable Theme Gallery Shortcode
pl: Wyłącz shortcode galerii Motywu

en: Disable animations for Counter, Quick fact
pl: Wyłącz animacje dla licznika, Szybki fakt

en: Disable on Mobile
pl: Wyłącz na wersji mobilnej

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć to powiadomienie

en: Displays Login Form.
pl: Wyświetla Formularza Logowania.

en: Divider
pl: Separator

en: Divider height
pl: Wysokość separatora

en: Do <b>not</b> use <b> special characters</b> or the following names: <em>buddy, events, forum, shop</em>
pl: <b>Nie</b> używaj<b> znaków specjalnych</b> ani następujących nazw: <em>buddy, events, forum, shop</em>

en: Do not use characters not allowed in links
pl: Nie używaj znaków niedozwolonych w linkach

en: Do you like it?
pl: Lubisz to?

en: Dots, ZigZag & Theme Color
pl: Kropki, zykzaki i kolor Motywu

en: Down one
pl: Jeden niżej

en: Download
pl: Pobierz

en: Download and import file attachments
pl: Pobierz i importuj załączniki

en: Draggable
pl: Przesuwalna

en: Dropcap & Highlight background
pl: Inicjał i tło podświetlenia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Client
pl: Edycja danych klienta

en: Edit Item
pl: Edytuj Element

en: Edit Layout
pl: Edytuj układ

en: Edit Portfolio item
pl: Edytuj element Portfolio

en: Edit Slide
pl: Edytuj Slajd

en: Edit Template
pl: Edycja Szablonu

en: Edit Testimonial
pl: Edytuj Referencję

en: Email
pl: Adres e-mail

en: Email address
pl: Adres E-mail

en: Empty section. Edit page to add content here.
pl: Pusta sekcja. Edytuj stronę, aby dodać tutaj treść.

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Translate
pl: Włącz tłumaczenie

en: Enter your search
pl: Wpisz szukaną frazę

en: Entrance animation
pl: Animacja wejścia

en: Error 404
pl: Błąd 404

en: Error 404 & Search
pl: Błąd 404 i Szukaj

en: Error 404 Page Icon
pl: Ikona Strony Błędu 404

en: Excerpt Length
pl: Długość wycinka

en: Executes after the closing &lt;/#Content&gt; tag
pl: Wykonuje po zamknięciu tagu &lt;/#Content&gt;

en: Executes after the closing &lt;/body&gt; tag
pl: Wykonuje po zamknięciu tagu &lt;/body&gt;

en: Executes after the opening &lt;body&gt; tag
pl: Wykonuje się po otwarciu tagu &lt;body&gt;

en: Executes before the opening &lt;#Content&gt; tag
pl: Wykonuje przed otwarciem tagu &lt;#Content&gt;

en: Existing tag:
pl: Istniejący tag:

en: Export
pl: Eksport

en: Export Options
pl: Opcje Eksportu

en: External Link
pl: Zewnętrzny Odnośnik

en: External Source
pl: Zewnętrzne źródło

en: Extras
pl: Dodatki

en: Fade In
pl: Zanikanie

en: Fade In Down
pl: Wygaszenie w dół

en: Fade In Down Large
pl: Duże wygaszanie w dół

en: Fade In Left
pl: Wygaszanie w lewo

en: Fade In Left Large
pl: Duże wygaszanie w lewo

en: Fade In Right
pl: Wygaszanie w prawo

en: Fade In Right Large
pl: Duże wygaszanie w prawo

en: Fade In Up
pl: Wygaszanie w górę

en: Fade In Up Large
pl: Duże wygaszanie w górę

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
pl: Nie udało się utworzyć nowego użytkownika dla %s. Jej/jego wpisy zostaną przypisane aktualnemu użytkownikowi.

en: Failed to import %s %s
pl: Nie udało się zaimportować %s %s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
pl: Nie udało się zaimportować %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
pl: Błąd importu &#8220;%s&#8221;: Niewłaściwy rodzaj wpisu %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
pl: Nie udało mi się zaimportować autora %s. Jej/jego wpisy zostaną przypisane aktualnemu użytkownikowi.

en: Failed to import category %s
pl: Nie udało się zaimportować kategorii  %s

en: Failed to import post tag %s
pl: Nie udało się zaimportować tagów %s

en: Family
pl: Rodzina

en: Fancy Divider
pl: Ozdobny separator

en: Fancy Heading
pl: Ozdobny nagłówek

en: Fancy Link | background
pl: Fantazyjny link | tło

en: Fancy Link | color
pl: Fantazyjny link | Kolor

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Fax
pl: Faks

en: Fax number
pl: Numer faksu

en: Feature List
pl: Lista funkcji

en: Featured
pl: Wyróżniony

en: Featured Image
pl: Wyróżniony obrazek

en: Featured Image | Hide
pl: Wyróżniony obrazek | Ukryj

en: Fetching attachments is not enabled
pl: Pobieranie załączników jest wyłączone

en: Filter by
pl: Filtruj

en: Filters
pl: Filtry

en: Flat Box
pl: Płaski kontener

en: Flickr User ID:
pl: Flickr ID Użytkownika:

en: Font 2 | .eot
pl: Czcionka 2 | .eot

en: Font 2 | .svg
pl: Czcionka 2 | .svg

en: Font 2 | .ttf
pl: Czcionka 2 | .ttf

en: Font 2 | .woff
pl: Czcionka 2 | .woff

en: Font 2 | Name
pl: Czcionka 2 | Nazwa

en: Font Family
pl: Rodzina czcionki

en: Font Icon, eg. <strong>icon-lamp</strong>
pl: Czcionka Ikona, np. <strong>icon-lamp</strong>

en: Font | .eot
pl: Czcionka | .eot

en: Font | .svg
pl: Czcionka | .svg

en: Font | .ttf
pl: Czcionka | .ttf

en: Font | .woff
pl: Czcionka | .woff

en: Font | Name
pl: Czcionka | Nazwa

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Heading color
pl: Kolor nagłówka stopki

en: Footer Hover Link color
pl: Kolor linków po najechaniu w stopce

en: Footer Link color
pl: Kolor linku w stopce

en: Footer Note color
pl: Kolor tekstu adnotacji stopki

en: Footer Text color
pl: Kolor tekstu stopki

en: Footer Theme color
pl: Kolor Motywu stopki

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: For more advanced styles please use Custom CSS field below
pl: Dla bardziej zaawansowanych stylów CSS użyj poniższego pola Niestandardowy CSS

en: For some <b>multisite</b> installations it is necessary to change table prefix to get Sliders List in Page Options. Please do <b>not</b> change if everything works.
pl: Dla niektórych instalacji <b>multisite</b> należy zmienić Prefiks Tabeli, aby uzyskać  Listę Suwaków w Opcjach Strony. <b>Proszę nie zmieniać</b>, jeśli wszystko działa.

en: For some Header Styles
pl: Dla niektóre styli nagłówków

en: For some header style only
pl: Tylko niektóre style nagłówka

en: For some link styles only
pl: Tylko dla niektórych stylów Linków

en: Format: 12/30/2014 12:00:00 month/day/year hour:minute:second<br />Leave this field <b>blank to hide the counter</b>
pl: Format: 30.12.2014 12:00:00 miesiąc/dzień/rok godziny:minuty:sekundy<br />Pozostaw to pole <b>puste, aby ukryć licznik</b>

en: Forum Role: %s
pl: Rola na forum: %s

en: Freshness
pl: Aktywność

en: Full Width
pl: Pełna Szerokość

en: Gallery Shortcode | Disable
pl: Shortcode galerii | Wyłącz

en: General
pl: Ogólne

en: Generate random number of loves
pl: Generuj losową liczbę polubień

en: Get in Touch background
pl: Tło Bądź w kontakcie

en: Global
pl: Główne

en: Google Fonts
pl: Czcionki Google

en: Google Fonts Subset
pl: Podzbiór Google Fonts

en: Google Maps API styles array
pl: Google Maps API wachlarz stylów

en: Google Maps Lat
pl: Google Maps Szer.

en: Google Maps Lng
pl: Google Maps Dł.

en: Greyscale Image
pl: Obraz w Skali Szarości

en: Greyscale Images
pl: Obrazy w Skali Szarości

en: Grid width
pl: Szerokość siatki

en: H1, H2, H3 & H4 headings
pl: Nagłówki H1, H2, H3 i H4

en: H5 & H6 headings
pl: Nagłówki H5 i H6

en: HTML tags allowed
pl: Znaczniki HTML są dozwolone

en: HTML tags allowed.
pl: Znaczniki HTML są dozwolone.

en: HTML5 | MP4 video
pl: HTML5 | mp4 wideo

en: HTML5 | OGV video
pl: HTML5 | OGV wideo

en: HTML5 | Parameters
pl: HTML5 | Parametry

en: HTML5 | Placeholder image
pl: HTML5 | Zastępczy obrazek

en: Have fun!
pl: Miłej zabawy!

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header & Subheader
pl: Nagłówek i Pod-nagłówek

en: Header Cart Icon
pl: Ikona koszyka w nagłówku

en: Header Image
pl: Obrazek Nagłówka

en: Header Magazine (468px x 60px) or Creative (250px x 250px) Banner code
pl: Nagłówek Magazynu (468px x 60px) lub Kreatywny (250px x 250px) Kod Banera

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Header menu
pl: Menu nagłówka

en: Header without background image & padding
pl: Nagłówek bez tła i wewnętrznego marginesu

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading H1 color
pl: Kolor nagłówka H1

en: Heading H2 color
pl: Kolor nagłówka H2

en: Heading H3 color
pl: Kolor nagłówka H3

en: Heading H4 color
pl: Kolor nagłówka H4

en: Heading H5 color
pl: Kolor nagłówka H5

en: Heading H6 color
pl: Kolor nagłówka H6

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Height
pl: Wysokość

en: Here you can copy/download your themes current option settings. Keep this safe as you can use it as a backup should anything go wrong. Or you can use it to restore your settings on this site (or any other site). You also have the handy option to copy the link to yours sites settings. Which you can then use to duplicate on another site.
pl: Tutaj możesz pobrać lub skopiować Twoje aktualne ustawienia szablonu. Trzymaj je w bezpiecznym miejscu, ponieważ możesz ich użyć jako kopii zapasowej, gdy coś pójdzie nie tak, albo jako przywrócenie ustawień na tej (lub innej) stronie. Masz również poręczną możliwość skopiowania linku do ustawień twojej strony, który później możesz użyć do zduplikowania na innej stronie.

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide All
pl: Ukryj wszystkie

en: Hide Featured Image in post details
pl: Ukryj wyróżniony obrazek w szczegółach wpisu:

en: Hide Photos
pl: Ukryj zdjęcia

en: Hide The Content
pl: Ukrycie treści

en: Hide the content
pl: Ukryj zawartość

en: Hide the content from the WordPress editor
pl: Ukryj zawartość Edytora WordPress

en: Highlight Section background
pl: Kolor tła podświetlenia sekcji

en: Home
pl: Strona główna

en: Hooks
pl: Haki

en: Hours
pl: godzin

en: Hover Box
pl: Blok najechania kursorem

en: Hover Color
pl: Kolor najechanego linku

en: Hover Effects
pl: Efekty po najechaniu

en: Hover Image
pl: Obrazek po najechaniu

en: Hover Title
pl: Tytuł najechania

en: How It Works
pl: Jak To Działa

en: How it Works
pl: Jak To Działa

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
pl: Witaj! Wyślij twój plik RSS WordPress eXtended (WXR) i będziemy importować wpisy, strony, komentarze, pola niestandardowe, kategorie i tagi do tej strony.

en: Hr color
pl: Kolor Hr

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon Bar Hover Icon color
pl: Kolor paska obramowania najechanej ikony

en: Icon Box
pl: Blok z ikoną

en: Icon Box Icon color
pl: Kolor ikony Bloka ikony

en: Icon Color
pl: Kolor Ikony

en: Icon Position
pl: Pozycja ikony

en: Icon Style only. Font Icon, eg. <strong>icon-lamp</strong>
pl: Tylko styl ikony. Czcionka ikony, np. <strong>icon-lamp</strong>

en: Icon background
pl: tło ikony

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
pl: Jeśli nowy użytkownik jest tworzony przez WordPress, nowe hasło zostanie wygenerowane losowo i rola nowego użytkownika zostanie ustawiona jako% s. Ręczna zmiana danych nowego użytkownika będzie konieczna.

en: If you are not sure about server's settings and limits, please activate <u>necessary plugins ONLY</u>
pl: Jeśli nie jesteś pewny ustawień serwera i limitów, aktywuj <u>tylko niezbędne wtyczki</u>

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
pl: Jeśli wybierzesz istniejący temat, odpowiedzi będą ułożone w kolejności czasu opublikowania.

en: If you do not want to use any of these Types, you can disable it
pl: Jeśli nie chcesz korzystać z żadnego z tych Rodzajów, można je wyłączyć

en: If you do not want to use any of these functions or use external plugins to do the same, you can disable it
pl: Jeśli nie chcesz korzystać z tych funkcji lub korzystać z zewnętrznych wtyczek do tego samego, możesz je wyłączyć

en: If you upload an image, icon will not show
pl: Jeśli prześlesz obrazek, ikona nie będzie się pokazywała.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
pl: Jeśli wykorzystasz opcję istniejącego tematu, odpowiedzi wewnątrz obu tematów będą scalone chronologicznie. Odpowiedzi będą uporządkowane w kolejności czasu i daty i publikacji.

en: If you want image to be <b>resized</b> to column width use <b>align none</b>
pl: Jeśli chcesz, aby zdjęcie było <b>przekształcone</b> do szerokości kolumny, użyj<b>align none</b>

en: Image
pl: Obraz

en: Image and Title Link
pl: Link Obrazka i Tytułu

en: Image position
pl: Pozycja obrazka

en: Image | Hover
pl: Obrazek | Najechanie kursorem

en: Images
pl: Obrazki

en: Impact on page <b>load time</b>
pl: Wpływ na <b>czas wczytywania</b> strony

en: Import & Export
pl: Import i Eksport

en: Import Attachments
pl: Importuj załączniki

en: Import Options
pl: Opcje Importu

en: Import WordPress
pl: Importuj WordPressa

en: Import author:
pl: Import autora:

en: Import from URL
pl: Import z URL

en: Import from file
pl: Import z pliku

en: In reply to:
pl: W odpowiedzi do:

en: Incorrect Password
pl: Nieprawidłowe Hasło

en: Info Box
pl: Blok Info

en: Input the URL to another sites options set and hit Import to load the options from that site.
pl: Wprowadź adres URL do innych ustawień strony i naciśnij Importuj, aby załadować opcje z tej strony.

en: Input your backup file below and hit Import to restore your sites options from a backup.
pl: Dodaj swój plik kopii zapasowej poniżej i wciśnij Importuj, aby przywrócić opcje Twojej strony z kopii zapasowej.

en: Insert AFTER current builder content
pl: Dodaj PO aktualnej zawartości kreatora

en: Insert BEFORE current builder content
pl: Dodaj PRZED aktualną zawartością kreatora

en: Insert your content here
pl: Wstaw swoją zawartość tutaj

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Install Plugins
pl: Zainstaluj wtyczki

en: Install Required Plugins
pl: Zainstaluj wymagane wtyczki

en: Installed But Not Activated
pl: Zainstalowane ale nie aktywowane

en: Installed version:
pl: Zainstalowana wersja:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Instalowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
pl: Instalowanie wtyczki: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Instalowanie i aktywowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Invalid Username
pl: Nieprawidłowa Nazwa Użytkownika

en: Invalid file type
pl: Nieprawidłowy typ pliku

en: It`s placed in every YouTube & Vimeo video, for example:<br /><b>YouTube:</b> http://www.youtube.com/watch?v=<u>WoJhnRczeNg</u><br /><b>Vimeo:</b> http://vimeo.com/<u>62954028</u>
pl: To jest umieszczone w każdym wideo YouTube i Vimeo, na przykład:<br><b>YouTube:</b> http://www.youtube.com/watch?v=<u>WoJhnRczeNg</u><br /><b>Vimeo:</b> http://vimeo.com/<u>62954028</u>

en: Items in Row
pl: Pozycje w rzędzie

en: Keep a log of this edit:
pl: Rejestruj historię zmian edycji:

en: Languages Menu | depth 1
pl: Menu Języków | głębokość 1

en: Last updated %s
pl: Ostatnia aktualizacja %s

en: Latest uploads
pl: Najnowsze dodane

en: Launch Date
pl: Data otwarcia

en: Layer Slider
pl: Suwak Layer

en: Layout
pl: Układ

en: Layout ID
pl: ID układu

en: Layout Options
pl: Opcje układu

en: Layout for Blog Page
pl: Układ dla Strony Blogu

en: Layout for Portfolio Pages
pl: Układ do Stron Portfolio

en: Layout for Shop Pages
pl: Układ dla Stron Sklepu

en: Layouts
pl: Układ

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
pl: Pozostaw puste aby wygenerować automatycznie.

en: Leave this field blank if you want Call to Action with Big Icon
pl: Pozostaw to pole puste, jeżeli chcesz widżet Wezwanie do Działania z dużą ikoną.

en: Leave this field blank to hide cart icon
pl: Pozostaw to pole puste, aby ukryć ikonę koszyka

en: Leave this field blank to show a default copyright.
pl: Zostaw to pole puste, aby pokazać domyślne prawa autorskie.

en: Leave this field blank to use Theme Background.
pl: Pozostaw to pole puste, aby użyć Tła Motywu.

en: Left position works only for column widths: 1/4, 1/3 & 1/2
pl: Pozycja po lewej działa jedynie z następującymi szerokościami kolumn: 1/4, 1/3 i 1/2

en: Line
pl: Linia

en: Line Style only
pl: Tylko styl linii

en: Lines
pl: Linie

en: Link Relationship (XFN)
pl: Powiązania Linków (XFN)

en: Link color
pl: Kolor linku

en: Link to client`s site
pl: Odnośnik do strony klienta

en: Link to company page
pl: Link do strony firmy

en: Link to company page.
pl: Link do strony firmy

en: Link will appear only if this field will be filled.
pl: Odnośnik pojawi się tylko wtedy, gdy to pole zostanie wypełnione.

en: Link | Class
pl: Link | Klasa

en: Link | Target
pl: Link | Cel

en: List
pl: Lista

en: List & Feature List Icon color
pl: Kolor ikony listy i listy cech

en: List color
pl: Kolor listy

en: Load More button
pl: Przycisk ładuj więcej

en: Load more
pl: Załaduj więcej

en: Logged in as
pl: Zalogowany(a) jako

en: Logout
pl: Wyloguj się

en: Loops
pl: Pętle

en: Lost your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Love Box
pl: Blok Polubień

en: Love randomized
pl: Polubienia wygenerowane

en: Lunch Date
pl: Data uruchomienia

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: Main Menu | depth 5 (Header Overlay 1)
pl: Menu główne | głębokość 5 (Nagłówkowa Nakładka 1)

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Main sidebar for BuddyPress pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
pl: Główny panel boczny dla BuddyPress, który pojawia się po prawej stronie. Zostaw puste, aby korzystać z Układu Pełnej Szerokości.

en: Main sidebar for The Events Calendar pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
pl: Główny panel boczny na stronach Kalendarza Wydarzeń, który pojawia się po prawej stronie. Zostaw puste, aby korzystać z Układu Pełnej Szerokości.

en: Main sidebar for WooCommerce pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
pl: Główny panel boczny dla stron WooCommerce, który pojawia się po prawej stronie. Zostaw puste, aby korzystać z Układu Pełnej Szerokości.

en: Main sidebar for bbPress pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
pl: Główny panel boczny dla stron bbPress, który pojawia się po prawej stronie. Zostaw puste, aby korzystać z Układu Pełnej Szerokości.

en: Manage Tag: "%s"
pl: Zarządzaj tagiem: "%s"

en: Manage custom sidebars
pl: Zarządzaj niestandardowymi panelami bocznymi

en: Map
pl: Mapa

en: Map Type
pl: Rodzaj mapy

en: Map Type & Street View
pl: Rodzaj mapy i widok ulicy

en: Margin | Bottom
pl: Margines | Dół

en: Marker Icon
pl: Ikona znacznika

en: Marker Icon [.png]
pl: Ikona Znacznika [.png]

en: Math Animate | Disable
pl: Matematyka animacji | Wyłącz

en: Menu & Action Bar
pl: Menu i Pasek Akcji

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
pl: Element w menu został pominięty z powodu niewłaściwej uproszczonej nazwy: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
pl: Element w menu został pominięty z powodu braku uproszczonej nazwy

en: Merge
pl: Scal

en: Merge topic "%s"
pl: Połącz temat „%s”

en: Merge topic favoriters
pl: Scal ulubione tematu

en: Merge topic subscribers
pl: Scal subskrybentów tematu

en: Merge topic tags
pl: Scal tagi tematu

en: Merge with this topic:
pl: Scal z tym tematem:

en: Merging tags together cannot be undone.
pl: Łączenia tagów nie można cofnąć.

en: Meta Description
pl: Meta Opis

en: Meta Keywords
pl: Meta słowa kluczowe

en: Milliseconds between slide
pl: Milisekundy między przesunięciem slajdu

en: Minimalist
pl: Minimalistyczny

en: Minimum required version:
pl: Minimalna wymagana wersja:

en: Minutes
pl: minut

en: More Options
pl: Więcej Opcji

en: Move
pl: Przesuń

en: Move Method
pl: Metoda przenoszenia

en: Move reply "%s"
pl: Przenieś odpowiedź „%s”

en: Moved: %s
pl: Przeniesiony: %s

en: Muffin Builder
pl: Kreator Muffin

en: Muffin Login
pl: Muffin Zaloguj się

en: Muffin Menu
pl: Menu Muffin

en: Muffin Recent Comments
pl: Ostatnie komentarze Muffin

en: Muffin Recent Posts
pl: Ostatnie wpisy Muffin

en: Muffin Tag Cloud
pl: Chmura Tagów Muffin

en: Multiple Categories
pl: Wiele Kategorii

en: Multiple classes should be separated with SPACE
pl: Poszczególne klasy powinny być od siebie oddzielone SPACJĄ

en: Multiple classes should be separated with SPACE. For sections with centered text you can use class: <strong>center</strong>
pl: Różne klasy powinny być od siebie oddzielone SPACJĄ. Dla sekcji z wyśrodkowanym tekstem możesz użyć klasy: <strong>center</strong>

en: Must be different from the Portfolio site title chosen above, eg. <b>portfolio-item</b>. After change go to <b>Settings > Permalinks</b> and click <b>Save changes</b>.
pl: Musi być różny od tytułu strony Portfolio wybranego powyżej, np. <b>portfolio-item</b> Po zmianie wybierz <b>Ustawienia > Bezpośrednie Odnośniki</b> i kliknij przycisk <b>Zapisz zmiany.</b>

en: Must be different from the Portfolio site title chosen above, eg. <b>portfolio-types</b>. After change go to <b>Settings > Permalinks</b> and click <b>Save changes</b>.
pl: Musi się różnić od tytułu strony Portfolio wybranego powyżej, np. <b>portfolio-types</b>. Po zmianie przejdź do <b>Ustawienia > Bezpośrednie Odnośniki</b> i kliknij przycisk <b>Zapisz zmiany</b>.

en: Name for Custom Font 2 uploaded below. Font will show on fonts list after click the Save Changes button.
pl: Nazwa niestandardowej czcionki 2 przesłanej poniżej. Czcionki będą wyświetlane na liście czcionek po kliknięciu przycisku Zapisz zmiany.

en: Name for Custom Font uploaded below. Font will show on fonts list after click the Save Changes button.
pl: Nazwa niestandardowej czcionki przesłanej poniżej. Czcionki będą wyświetlane na liście czcionek po kliknięciu przycisku Zapisz zmiany.

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Navigation Arrows
pl: Strzałki Nawigacyjne

en: Navigation Label
pl: Etykieta Nawigacji

en: New Client
pl: Nowy klient

en: New Item
pl: Nowy element

en: New Layout
pl: Nowy układ

en: New Portfolio item
pl: Nowy Element Portfolio

en: New Slide
pl: Nowy Slajd

en: New Template
pl: Nowy Szablon

en: New Testimonial
pl: Nowa Referencja

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
pl: Nowy temat  w <strong>%s</strong> o tytule:

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze Komentarze &rarr;

en: Newer Entries &rarr;
pl: Nowsze wpisy &rarr;

en: Next page
pl: Następna strona

en: Nice Scroll | Speed
pl: Ładne Przewijanie | Prędkość

en: No
pl: Nie

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
pl: Nie wykonano akcji. Wtyczka %1$s jest już aktywna.

en: No clients found
pl: Nie znaleziono klienta

en: No clients found in Trash
pl: Nie znaleziono klientów w koszu

en: No items found
pl: Nie znaleziono elementów

en: No items found in Trash
pl: Brak elementów w koszu

en: No layouts found
pl: Nie znaleziono układu

en: No layouts found in Trash
pl: Nie znaleziono układu w koszu

en: No plugins are available to be installed at this time.
pl: Obecnie brak wtyczek do zainstalowania.

en: No plugins are available to be updated at this time.
pl: Obecnie brak wtyczek do aktualizacji.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
pl: Nie wybrano wtyczek do zainstalowania. Nie wykonano akcji.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
pl: Nie wybrano wtyczek do zaktualizowania. Nie wykonano akcji.

en: No portfolio items found
pl: Nie znaleziono elementów Portfolio

en: No portfolio items found in Trash
pl: Brak elementów Portfolio w Koszu

en: No products in the cart.
pl: Nie masz nic w koszyku.

en: No products were found matching your selection.
pl: Nie znaleziono produktów spełniających kryteria wyszukiwania.

en: No results found for:
pl: Nie znaleziono wyników dla:

en: No slides found
pl: Nie znaleziono slajdów

en: No slides found in Trash
pl: Nie znaleziono slajdów w Koszu

en: No templates found
pl: Nie znaleziono szablonów

en: No templates found in Trash
pl: Nie znaleziono szablonu w Koszu

en: No testimonials found
pl: Nie znaleziono referencji

en: No testimonials found in Trash
pl: Nie znaleziono Referencji w koszu

en: No translations available for this page
pl: Brak dostępnych tłumaczeń dla tej strony

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowane

en: Note color
pl: Kolor tekstu adnotacji

en: Notify me of follow-up replies via email
pl: Informuj mnie o nowych komentarzach przez e-mail

en: Notify the author of follow-up replies via email
pl: Powiadom autora o odpowiedziach emailem

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
pl: Teraz edytujesz &ldquo;%s&rdquo;

en: Number
pl: Numer

en: Number between 0-100
pl: Liczba pomiędzy 0-100

en: Number of comments:
pl: Liczba komentarzy:

en: Number of items in row
pl: Ilość pozycji w rzędzie

en: Number of items in row. Recommended number: 3-6
pl: Liczba elementów w wierszu. Zalecana liczba: 3-6

en: Number of photos:
pl: Liczba zdjęć:

en: Number of posts to show
pl: Liczba wpisów do pokazania

en: Number of posts:
pl: Liczba wpisów:

en: Number of tags:
pl: Ilość tagów:

en: Number of words
pl: Liczba wyrazów

en: Offer
pl: Oferta

en: Offer Item
pl: Przedmiot oferty

en: Offer Item Options
pl: Opcje Elementu Oferty

en: Offer Slider Full
pl: Pełny suwak oferty

en: Offer Slider Thumb
pl: Miniaturka suwaka oferty

en: Offer categories
pl: Kategorie Ofert

en: Offer category
pl: Kategoria oferty

en: One Color
pl: Jeden kolor

en: One Color Skin Generator
pl: Jeden kolor - Generator skórki

en: Only <strong>Vertical Style</strong> works for column widths 1/5 & 1/6
pl: Tylko <strong>Styl pionowy</strong> działa dla szerokości kolumn 1/5 i 1/6

en: Ooops...
pl: Ups!

en: Ooops... Error 404
pl: Ups... Błąd 404

en: Open All
pl: Otwórz wszystkie

en: Open First
pl: Otwórz pierwszy

en: Open all tabs at start
pl: Otwórz wszystkie zakładki na starcie.

en: Open first tab at start
pl: Otwórz pierwszą zakładkę na starcie

en: Open first tab at start.
pl: Otwórz pierwszą zakładkę na starcie.

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Open link in a new window
pl: Otwórz link w nowym oknie

en: Open link in a new window/tab
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie/zakładce

en: Open links in new window
pl: Otwieraj linki w nowym oknie

en: Open social links in new window
pl: Otwieraj odnośniki społecznościowe w nowym oknie

en: Opening Hours
pl: Godziny otwarcia

en: Optional reason for editing:
pl: Opcjonalnie - powód edycji:

en: Options
pl: Opcje

en: Options for Custom Menu
pl: Opcje dla Niestandardowego Menu

en: Options for Pages Menu
pl: Opcje dla Menu Strony

en: Order
pl: Kolejność

en: Order by
pl: Sortuj wg

en: Order by:
pl: Sortuj wg:

en: Order:
pl: Sortuj:

en: Ordered, Unordered & Bullets List
pl: Lista uporządkowana, nieuporządkowana i wypunktowana

en: Original: %s
pl: Oryginalny: %s

en: Other
pl: Inne

en: Our Team
pl: Nasz zespół

en: Our Team List
pl: Lista Naszego Zespołu

en: Overlay background
pl: Tło nakładki

en: Padding
pl: Odstęp wewnętrzny

en: Padding | Bottom
pl: Odstęp wewnętrzny | Dół

en: Padding | Top
pl: Odstęp wewnętrzny | Góra

en: Page Comments
pl: Komentarze strony

en: Page Options
pl: Opcje strony

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Pages
pl: Strony

en: Pages <span>force sidebar</span>
pl: Strony <span>wymuś panel boczny</span>

en: Pagination
pl: Podział na strony

en: Parallax | Plugin
pl: Paralaksa | Wtyczka

en: Paste the name of one of the sidebars that you added in the "Sidebars" section.
pl: Wklej nazwę jednego z paneli bocznych, które zostały dodane w sekcji "Panele Boczne".

en: Paste your Google Analytics code here
pl: Wklej kod Google Analytics tutaj

en: Paste your Google Remarketing code here
pl: Wklej kod Google Remarketing tutaj

en: Paste your custom CSS code for this page
pl: Wklej swój niestandardowy kod CSS dla tej strony

en: Paste your custom CSS code here
pl: Tutaj wklej niestandardowy kod CSS

en: Paste your custom JS code here
pl: Tutaj wklej niestandardowy kod JS

en: Paste your slider shortcode here if you use slider other than Revolution or Layer
pl: Wklej swój  shortcode suwaka tutaj, jeśli używasz suwaka innego niż Revolution lub LayerSlider

en: Percent
pl: Procent

en: Period
pl: Okres

en: Permalink | Category slug
pl: Bezpośredni odnośnik | Uproszczona nazwa kategorii

en: Permalink | Single Project slug
pl: Permalink | Pojedynczy Projekt (uproszczona nazwa)

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone 2nd
pl: Drugi nr telefonu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo Box
pl: Blok zdjęcia

en: Pinch Zoom
pl: Uszczypnij, aby powiększyć

en: Placeholder Image will be used as video placeholder before video loads and on mobile devices.
pl: Zastępczy Obraz będzie używany jako wypełniacz wideo przed załadowaniem wideo i na urządzeniach mobilnych.

en: Please add <strong>date</strong> wrapped into <strong>span</strong> tag in Title field.<br/><br/>&lt;span&gt;2013&lt;/span&gt;Event Title
pl: Proszę dodać <strong>datę</strong> owinięte w tagu <strong>span</strong> w polu Tytułu. <br/><br/>&lt;span&gt;2013&lt;/span&gt; Nazwa zdarzenia

en: Please add both mp4 and ogv for cross-browser compatibility.
pl: Proszę dodać zarówno mp4 jak i OGV dla kompatybilności z różnymi przeglądarkami.

en: Please add both mp4 and ogv for cross-browser compatibility. Background Image will be used as video placeholder before video loads and on mobile devices
pl: Proszę dodać zarówno mp4 jak i OGV dla kompatybilności z różnymi przeglądarkami. Obrazek tła będzie używany jako wypełniacz przed załadowaniem wideo na urządzeniach mobilnych

en: Please check entered address and try again or
pl: Proszę sprawdzić wprowadzony adres i spróbować ponownie lub

en: Please check entered address and try again or
pl: Proszę sprawdzić wprowadzony adres i spróbować ponownie lub

en: Please contact the administrator of this site for help.
pl: Proszę skontaktować się z administratorem strony w celu uzyskania pomocy.

en: Please enter Username and Password
pl: Proszę podać Nazwę Użytkownika i Hasło

en: Please use <strong>[item icon="" title="" link="" target=""]</strong> shortcodes.
pl: Proszę używać <strong>[item icon="" title="" link="" target=""]</strong> shortkodów.

en: Please use only letters or spaces, eg. Patua One
pl: Proszę używać tylko liter lub spacji, np. Patua One

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugin activated successfully.
pl: Wtyczka aktywowana prawidłowo.

en: Plugin activation failed.
pl: Nieudana aktywacja wtyczki.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
pl: Nie aktywowano wtyczki. Nowsza wersja %s jest wymagana dla tego szablonu. Proszę zaktualizować wtyczkę.

en: Plugin | BuddyPress
pl: Wtyczka | BuddyPress

en: Plugin | Events Calendar
pl: Plugin | Kalendarz Wydarzeń

en: Plugin | WooCommerce
pl: Wtyczka | WooCommerce

en: Plugin | bbPress
pl: Wtyczka | bbPress

en: Popup Contact Form | Icon
pl: Wyskakujące okno Contact Form 7  | Ikona

en: Popup Contact Form | Shortcode
pl: Wyskakujące okno Contact Form 7  | Shortcode

en: Portfolio Category slug
pl: Uproszczona nazwa Kategorii Portfolio

en: Portfolio Grid
pl: Siatka Portfolio

en: Portfolio Item Options
pl: Opcje Elementu Portfolio

en: Portfolio Page
pl: Strona Portfolio

en: Portfolio Photo
pl: Portfolio zdjęcie

en: Portfolio Slider
pl: Portfolio suwak

en: Portfolio categories
pl: Kategorie Portfolio

en: Portfolio item
pl: Element Portfolio

en: Portfolio items order by column.
pl: Ustaw kolejność pozycji w Portfolio według kolumny.

en: Portfolio items order.
pl: Kolejność elementów w Portfolio.

en: Position
pl: Pozycja

en: Post Meta
pl: Metadane wpisu

en: Post Options
pl: Opcje wpisów

en: Post Type | Disable
pl: Rodzaj wpisu | Wyłącz

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts per page
pl: Wpisów na stronę

en: Pre-Packaged
pl: Wstępnie przygotowane

en: Predefined styles for section
pl: Wstępnie zdefiniowane style dla sekcji

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Premium Plugins
pl: Wtyczki Premium

en: Pretty Photo
pl: Ładne zdjęcie

en: Pretty Photo | Height
pl: Pretty Photo | Wysokość

en: Pretty Photo | Options
pl: Ładne zdjęcie | Opcje

en: Pretty Photo | Style
pl: Ładne zdjęcie | Styl

en: Pretty Photo | Width
pl: Ładne zdjęcie | Szerokość

en: Prev page
pl: Poprzednia strona

en: Price
pl: Cena

en: Pricing Item
pl: Element cennika

en: Pricing item title
pl: Cennik - tytuł elementu

en: Product
pl: Produkt

en: Product Description
pl: Opis produktu

en: Products per page
pl: Produktów na stronie

en: Profile
pl: Profil

en: Progress Bar background
pl: Tło paska postępu

en: Progress Bars
pl: Paski postępu

en: Project Link
pl: Link Projektu

en: Promo Box
pl: Blok Promocji

en: Published by
pl: Opublikowane przez

en: Published by .. at
pl: Opublikowane przez .. w

en: Quantity
pl: Ilość

en: Quick Fact
pl: Szybki fakt

en: Quick Fact Number color
pl: Kolor liczby szybkiego faktu

en: REPLACE current builder content
pl: ZASTĄP obecną treść kreatora

en: Random Love
pl: Losowe Polubienia

en: Random photos
pl: Losowe zdjęcia

en: Randomize
pl: Losowo

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Recommended column size: 1/1
pl: Zalecany rozmiar kolumny: 1/1

en: Recommended number: 3-6
pl: Zalecana liczba: 3-6

en: Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout
pl: Zalecane: 2-4. Zbyt duża wartość może uszkodzić układ

en: Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout.<br />This option works in layouts <b>Flat, Grid, Masonry Blog Style, Masonry Hover Details</b>
pl: Zalecane: 2-4. Zbyt duża wartość może uszkodzić układ.<br>Opcja ta działa w układach <b>Płaskim, Siatki, Murowany Styl Blogu, Murowany - szczegóły najechania</b>

en: Recommended: 20%-30%. Too small or too large value may crash the layout
pl: Zalecane: 20% - 30%. Zbyt mała lub zbyt duża wartość może uszkodzić układ

en: Recommended: Square Image with transparent background.
pl: Zalecane: Kwadratowy obraz z przeźroczystym tłem.

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Related posts
pl: Powiązane wpisy

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
pl: Pamiętaj, aby zaktualizować hasła i role zaimportowanych użytkowników.

en: Remote file is incorrect size
pl: Plik zdalny ma nieprawidłowy rozmiar

en: Remote file is too large, limit is %s
pl: Plik jest zbyt duży, limit to %s

en: Remote server did not respond
pl: Serwer zdalny nie odpowiada

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
pl: Zdalny serwer zwrócił błąd: %1$d %2$s

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Upload
pl: Usuń przesłany plik

en: Remove all Add to Cart buttons
pl: Usuń wszystkie przyciski "Dodaj do koszyka"

en: Remove this item
pl: Usuń ten przedmiot

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Replies Created
pl: Utworzonych odpowiedzi

en: Replies Created: %s
pl: Napisanych odpowiedzi: %s

en: Reply To: %s
pl: Skomentuj wpis: %s

en: Required
pl: Wymagane

en: Required Update not Available
pl: Wymagane aktualizacje nie są dostępne

en: Required for some plugins
pl: Wymagane dla niektórych wtyczek

en: Requires Update
pl: Wymaga aktualizacji

en: Reset to Defaults
pl: Resetuj cały Motyw

en: Responsive
pl: Responsywność

en: Responsive Menu Initial width
pl: Początkowa szerokość responsywnego Menu

en: Responsive Visibility
pl: Widoczność Responsywna

en: Retina Logo
pl: Logo Retina

en: Retina Logo should be 2x larger than Custom Logo
pl: Retina Logo powinno być 2 x większe niż własne Logo

en: Retina Logo should be 2x larger than Logo
pl: Retina Logo powinno być 2x większe niż Logo

en: Retina Logo should be 2x larger than Sticky Logo
pl: Retina Logo powinno być 2 x większe niż Przyklejone Logo

en: Return To Shop
pl: Wróć do sklepu

en: Return to Required Plugins Installer
pl: Wróć do instalatora wymaganych wtyczek

en: Revolution Slider
pl: Suwak Revolution

en: SEO | Description
pl: SEO | Opis

en: SEO | Keywords
pl: SEO | Słowa kluczowe

en: SEO | Title
pl: SEO | Tytuł

en: Satellite
pl: Satelita

en: Satellite + Map
pl: Satelita + Mapa

en: Save Changes
pl: Zapisz Zmiany

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Bar background
pl: Tło paska wyszukiwania

en: Search Clients
pl: Szukaj klienta

en: Search Form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Search Item
pl: Szukaj elementu

en: Search Layouts
pl: Szukaj układu

en: Search Offer Items
pl: Szukaj Elementów Oferty

en: Search Placeholder
pl: Wypełniacz pola wyszukiwania

en: Search Portfolio items
pl: Przeszukaj Elementy Portfolio

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search Slides
pl: Szukaj Slajdów

en: Search Template
pl: Szukaj Szablonu

en: Search Testimonials
pl: Szukaj Referencji

en: Search for:
pl: Wyszukaj:

en: Search forum
pl: Przeszukaj forum

en: Secondary Menu | depth 2 (Header Split 5)
pl: Menu drugiego poziomu | głębokość 2 (Nagłówek Podzielony 5)

en: Seconds
pl: sekund

en: Section
pl: Sekcja

en: Select Sidebar
pl: Wybierz panel boczny

en: Select one from the list of available <a target="_blank" href="admin.php?page=layerslider">Layer Sliders</a>
pl: Wybierz jednego z listy dostępnych <a target="_blank" href="admin.php?page=layerslider">Layer Slider</a>

en: Select one from the list of available <a target="_blank" href="admin.php?page=revslider">Revolution Sliders</a>
pl: Wybierz jednego z listy dostępnych <a target="_blank" href="admin.php?page=revslider">Revolution Slider</a>

en: Select posts category
pl: Wybierz kategorię wpisów

en: Select the client post category.
pl: Wybierz kategorię wpisu klienta.

en: Select the portfolio post category.
pl: Wybierz kategorię wpisu Portfolio.

en: Select the products category
pl: Wybierz kategorię produktów

en: Select the slides category
pl: Wybierz kategorię slajdów

en: Select the testimonial post category.
pl: Wybierz kategorię wpisu referencji.

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
pl: Wybierz temat z którym chcesz połączyć. Temat docelowy pozostanie tematem głównym, a ten wpis stanie się odpowiedzią w nim.

en: Separate Lat,Lang,IconURL[optional] with <b>coma</b> [ , ]<br />Separate multiple Markers with <b>semicolon</b> [ ; ]<br />Example: <b>-33.88,151.21,ICON_URL;-33.89,151.22</b>
pl: Oddzielne Szer., Dł., IconURL [opcjonalnie] z <b>przecinkiem</b> [ , ]<br /> Rozdziel wiele Znaczników <b>średnikiem</b> [; ] <br /> Przykład: <b>-33.88,151.21,ICON_URL;-33.89,151.22</b>

en: Share Box
pl: Blok Udostępnień

en: Shop
pl: Sklep

en: Shop Slider
pl: Suwak Sklepu

en: Shortcodes
pl: Shortcode

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Action Bar above the header
pl: Pokaż Pasek Akcji powyżej nagłówka

en: Show Ajax Load More button
pl: Pokaż przycisk Ajax Załaduj więcej

en: Show Author Box
pl: Pokaż Blok Autora

en: Show Author, Date & Categories
pl: Pokaż Autora, Datę i Kategorie

en: Show Cart button on archives
pl: Pokaż przycisk Koszyk w archiwach

en: Show Comments
pl: Pokaż Komentarze

en: Show Comments for pages
pl: Pokaż Komentarze dla stron

en: Show Forgotten Password link
pl: Pokaż link Nie Pamiętam Hasła

en: Show Image Border
pl: Pokaż Obramowanie obrazka

en: Show Love Box
pl: Pokaż Blok Polubień

en: Show Navigation Arrows
pl: Pokaż strzałki nawigacyjne

en: Show Post Title
pl: Pokaż Tytuł Wpisu

en: Show Product Title in
pl: Pokaż Tytuł Produktu w

en: Show Read More button
pl: Pokaż przycisk Czytaj Więcej

en: Show Register link
pl: Pokaż link Zarejestruj się

en: Show Remember Me checkbox
pl: Pokaż pole wyboru Pamiętaj Mnie

en: Show Shop Page Sidebar on
pl: Pokaż Panel Boczny Sklepu na

en: Show Shop Page Slider on
pl: Pokaż Suwak Sklepu na

en: Show all
pl: Pokaż wszystkie

en: Show descriptions on archives
pl: Pokaż opisy w archiwach

en: Show map border
pl: Pokaż ramkę mapy

en: Show on hover
pl: Pokaż po najechaniu

en: Show page children
pl: Pokaż dzieci strony

en: Show page children (if there is no children, show siblings)
pl: Pokaż dzieci strony (jeśli istnieje żadne dziecko, pokaż rodzeństwo)

en: Show page siblings
pl: Pokaż rodzeństwo strony

en: Show right border
pl: Pokaż prawe obramowanie

en: Show right connecting line
pl: Pokaż prawą linię łączącą

en: Show slider in Header instead of the Content
pl: Pokaż suwak w nagłówku zamiast treści

en: Show the RSS icon
pl: Pokaż ikonę kanałów RSS

en: Show | Filters
pl: Pokaż | Filtry

en: Show | Pagination
pl: Pokaż | Podział na strony

en: Show | Read More link
pl: Pokaż | link Czytaj więcej

en: Shows only if layout with both sidebars is selected
pl: Widoczny  tylko, jeśli wybrany jest układ z dwoma panelami bocznymi

en: Shows only if layout with sidebar is selected
pl: Widoczny tylko, jeśli wybrany jest układ z panelem bocznym

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sidebar 2
pl: Panel Boczny 2

en: Sidebar 2nd
pl: Panel boczny 2

en: Sidebar Lines Style
pl: Styl linii panelu bocznego

en: Sidebar Widget
pl: Widżet w panelu bocznym

en: Sidebar for Blog Category. Appears only when you select sidebar for Blog.
pl: Panel boczny dla kategorii Blogu. Pojawia się tylko po wybraniu panelu bocznego w Blogu.

en: Sidebars
pl: Panele  boczne

en: Single Page
pl: Pojedyncza strona

en: Single Photo
pl: Pojedyncze zdjęcie

en: Single Post
pl: Pojedynczy wpis

en: Single Product
pl: Pojedynczy Produkt

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skin
pl: Skórka

en: Slide
pl: Slajd

en: Slide Options
pl: Opcje Slajdu

en: Slide categories
pl: Kategorie slajdów

en: Slide category
pl: Kategoria slajdów

en: Slider
pl: Suwak

en: Slider Plugin
pl: Wtyczka suwaka

en: Slider | Layer Slider
pl: Suwak | Layer Slider

en: Slider | Revolution Slider
pl: Suwak | Revolution Slider

en: Slider | Shortcode
pl: Skrócony kod suwaka

en: Slider | Show in Header
pl: Suwak | Pokaż w nagłówku

en: Sliders
pl: Suwaki

en: Slides
pl: Slajdy

en: Sliding Box
pl: Blok Suwaka

en: Sliding Box Title background
pl: Tło tytułu Bloka przesuwnego

en: Sliding Top
pl: Do góry

en: Sliding Top Heading color
pl: Kolor nagłówka przewijania do góry

en: Sliding Top Hover Link color
pl: kolor linku po najechaniu przewijania do góry

en: Sliding Top Link color
pl: kolor linku przewijania do góry

en: Sliding Top Note color
pl: Kolor adnotacji przewijania do góry

en: Sliding Top Text color
pl: Kolor przewijania do góry

en: Sliding Top Theme color
pl: Kolor Motywu przewijania do góry

en: Sliding Top background
pl: Tło przewijania do góry

en: Slug:
pl: Uproszczona nazwa:

en: Slugs should be separated with <strong>coma</strong> (,).
pl: Uproszczone nazwy powinny być rozdzielone <b>przecinkami</b> (<b>,</b>).

en: Small Headings
pl: Małe nagłówki

en: Social
pl: Portale społecznościowe

en: Social Menu Bottom | depth 1
pl: Menu Społeczności Dół | głębokość 1

en: Social Menu Top | depth 1
pl: Menu Społeczności Góra | głębokość 1

en: Some Shortcodes and HTML tags allowed
pl: Shortcode i znaczniki HTML są dozwolone.

en: Some fields above work on selected styles.
pl: Niektóre pola powyżej działają na wybranych stylach.

en: Something went wrong with the plugin API.
pl: Coś poszło nie tak z wtyczką API.

en: Sorry, there has been an error.
pl: Niestety wystąpił błąd.

en: Source
pl: Źródło

en: Specify which subsets should be downloaded. Multiple subsets should be separated with coma (,)
pl: Określ, które podzbiory powinny być pobierane. Wiele podzestawów powinno być oddzielone przecinkiem (,)

en: Split Method
pl: Metoda podziału

en: Split topic "%s"
pl: Rozdziel temat „%s”

en: Split: %s
pl: Podziel: %s

en: Started by: %1$s
pl: Rozpoczęty przez:%1$s

en: Static CSS
pl: Statyczne CSS

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Sticky Header
pl: Przyklejony Nagłówek

en: Sticky Header Retina
pl: Logo | Przyklejony Nagłowek Retina

en: Story Box
pl: Blok Historii

en: Street View
pl: Widok ulicy

en: Style
pl: Styl

en: Style | Button
pl: Styl | Przycisk

en: Style | Main
pl: Styl | Główny

en: Styles
pl: Style

en: Subheader
pl: Pod-nagłówek

en: Subheader Title color
pl: Kolor tytułu pod-nagłówka

en: Subheader background
pl: Tło pod-nagłówka

en: Subheader | Background
pl: Pod-nagłówek | Tło

en: Subheader | Hide
pl: Pod-nagłówek | Ukryj

en: Subheader | Image
pl: Pod-nagłówek | Obrazek

en: Subheader | Text color
pl: Pod-nagłówek  | Kolor tekstu

en: Submenu
pl: Podmenu

en: Submenus:
pl: Podmenu:

en: Submit
pl: Wyślij

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Subtotal
pl: Suma pośrednia

en: Table Prefix
pl: Prefix Tabeli

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Tall
pl: Wysoki

en: Target
pl: Cel

en: Task
pl: Zadanie

en: Taxonomy:
pl: Taksonomia:

en: Template
pl: Szablon

en: Template Options
pl: Opcje Szablonu

en: Templates
pl: Szablony

en: Terrain
pl: Mapa terenu

en: Testimonial
pl: Referencje

en: Testimonial Options
pl: Opcje referencji

en: Testimonial categories
pl: Kategorie referencji

en: Testimonial category
pl: Kategoria referencji

en: Testimonials
pl: Referencje

en: Testimonials List
pl: Lista referencji

en: Text
pl: Tekst

en: Text Align
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text Logo
pl: Tekst Logo

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: The 20 latest posts
pl: 20 ostatnich wpisów

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
pl: Opis pojawi się w menu, jeśli aktualny Motyw to wspiera.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
pl: Plik eksportu nie istnieje w <code>%s</code>. Wygląda na to, że mamy problem z uprawnieniami.

en: The file does not exist, please try again.
pl: Plik nie istnieje, spróbuj jeszcze raz.

en: The following plugin was activated successfully:
pl: Następującą wtyczkę aktywowano pomyślnie:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
pl: Forum &#8216;%s&#8217;  jest zamknięte na nowe tematy i odpowiedzi.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl: Proces instalacji i aktywacji rozpoczęty. Proces ten może zająć chwilę, prosimy zatem o cierpliwość.

en: The installation of %1$s failed.
pl: Instalacja %1$s zakończona niepowodzeniem.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl: Proces instalacji rozpoczęty. Proces ten może zająć chwilę, prosimy zatem o cierpliwość.

en: The map will appear only if this field is filled correctly.<br />Example: <b>-33.87</b>
pl: Mapa pojawi się tylko wtedy, gdy pole to jest wypełnione poprawnie.<br />Przykład: <b>-33.87</b>

en: The map will appear only if this field is filled correctly.<br />Example: <b>151.21</b>
pl: Na mapie pojawi się tylko wtedy, gdy to pole jest wypełnione poprawnie. <br /> Przykład: <b>151,21</b>

en: The most recent comments.
pl: Najnowsze komentarze.

en: The most recent posts on your site.
pl: Najnowsze wpisy na Twojej stronie.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
pl: Temat &#8216;%s&#8217;  jest zamknięty na nowe odpowiedzi.

en: Theme Color
pl: Kolor Motywu

en: Theme Functions | Disable
pl: Funkcje Motywu | Wyłącz

en: Theme Options
pl: Opcje Motywu

en: Theme Skin
pl: Skórka Motywu

en: Theme Version
pl: Wersja Motywu

en: Theme color
pl: Kolor Motywu

en: There are no other topics in this forum to merge with.
pl: Nie ma więcej tematów do scalenia w tym dziale.

en: There was an error when reading this WXR file
pl: Wystąpił błąd podczas czytania pliku WXR

en: These setting may be overridden for single posts & pages
pl: Te ustawienia mogą być zastąpione dla pojedynczych wpisów i stron

en: These settings overriddes theme options settings
pl: Ustawienia te nadpisują Opcje Motywu

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
pl: Plik WXR (version %s) nie zadziała z tą wersją importera. Może warto zrobić aktualizację?

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
pl: To nie wygląda na plik WXR, brakujący lub niewłaściwy numer wersji WXR

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
pl: To nie kasuje tematów. Tylko tag zostanie usunięty.

en: This field is used as an Item Label in admin panel only
pl: To pole jest używane tylko w panelu administracyjnym jako etykieta elementu

en: This field is used as an Item Label in admin panel only.
pl: To pole jest używane tylko w panelu administracyjnym jako etykieta elementu.

en: This field is used as an Section Label in admin panel only
pl: To pole jest używane tylko w panelu administracyjnym jako etykieta sekcji

en: This field must be a valid color value.
pl: To pole musi mieć poprawną wartość koloru.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to do so.
pl: To forum jest oznaczone jako zamknięte dla nowych tematów, jednak twoje uprawnienia pozwalają na ich tworzenie.

en: This is Muffin Builder Placeholder.
pl: To jest wypełniacz Muffin Builder’a.

en: This is also Active Link Border
pl: To jest również obramowanie aktywnego linku

en: This is also Chart Progress color
pl: To jest również kolor wykresu postępu

en: This is also Content Link Hover Border
pl: To jest również obramowanie najechanego linku zawartości

en: This is also Image Frame Hover Link background
pl: To jest także tło najechanego linku ramy obrazka

en: This is also Image Frame Hover Link color
pl: To jest także kolor najechanego linku ramy obrazka

en: This is also Infobox background
pl: Jest to również tło Bloka Info

en: This is also Mobile Header & Top Bar Background for some Header Styles
pl: Jest to również nagłówek komórkowy i tło górnego paska dla niektórych stylów nagłówka

en: This item can only be used on pages <strong>Without Sidebar</strong>
pl: Ten element może być używany tylko na stronach <strong>Bez panelu bocznego</strong>

en: This item can only be used on pages <strong>Without Sidebar</strong>.<br />Please also set Section Style to <strong>Full Width</strong> and use one Item in one Section.
pl: Ten element może być użyty tylko na stronach <strong>Bez panelu bocznego</strong>.<br>Proszę również ustawić styl sekcji do <strong>Pełnej szerokości</strong> i użyć jednego elementu w jednej sekcji.

en: This link will work only if you leave the above "Zoomed image" field empty.
pl: Ten link będzie działać tylko wtedy, gdy pole "Powiększony obraz" pozostawisz puste.

en: This option can <strong>not</strong> be overriden and it is usefull for people who already have many pages and want to standardize their appearance.
pl: Ta opcja <strong>nie może być nadpisana</strong> i jest przydatna dla osób, które mają już wiele stron i chcą ujednolicić ich wygląd.

en: This option can <strong>not</strong> be overriden and it is usefull for people who already have many pages and want to standardize their appearance.<br/>eg. [rev_slider alias="slider1"]
pl: Ta opcja <strong>nie może być nadpisana</strong> i jest przydatna dla osób, które mają już wiele stron i chcą ujednolicić ich wygląd.<br/>np. [rev_slider alias = "Slider1"]

en: This option can <strong>not</strong> be overriden and it is usefull for people who already have many posts and want to standardize their appearance.
pl: Ta opcja <strong>nie może być nadpisana</strong> i jest przydatna dla osób, które mają już wiele wpisów i chcą ujednolicić ich wygląd.

en: This option can be used <strong>only</strong> with Style: Default.
pl: Ta opcja może zostać użyta <b>tylko ze stylem domyślnym</b>.

en: This option can be used only with your custom image selected above
pl: Ta opcja może zostać użyta tylko z wybranym powyżej niestandardowym obrazkiem.

en: This option works in <b>Category: All</b>
pl: Opcja ta działa w <b>Kategoria: Wszystkie</b>

en: This option works in <b>Category: All</b> and <b>Style: Masonry</b>
pl: Ta opcja działa <b>w kategorii: Wszystko</b> i <b>Styl: Murowany</b>

en: This option works in layout <b>Masonry</b>
pl: Ta opcja działa w układzie <b>Murowany</b>

en: This option works in layouts <b>Flat, Grid, Masonry</b>
pl: Ta opcja działa w układach <b>Płaski, Siatki, Murowany</b>

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest zabezpieczony hasłem. Wprowadź hasło aby zobaczyć komentarze.

en: This text will be used instead of the menu icon
pl: Ten tekst będzie użyty zamiast ikony logo

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to do so.
pl: Ten temat jest oznaczony jako zamknięty dla nowych odpowiedzi, jednak Twoje uprawnienia pozwalają to zrobić mimo ograniczeń.

en: This will replace all sliders on list with featured images. Please also <b>show Pagination</b>
pl: To zastąpi wszystkie suwaki na liście wyróżnionymi obrazkami. Proszę również pokazać<b>Podział na strony</b>

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Thumbnail for Offer Slider Thumb Pager
pl: Miniaturka Suwaka Oferty

en: Timeline
pl: Oś czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Attribute
pl: Atrybut Tytułu

en: Title Heading
pl: Tytuł Nagłówka

en: Title tag
pl: Tag tytułu

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To add an <strong>icon</strong> in Title field, please use the following code:<br/><br/>&lt;i class=" icon-lamp"&gt;&lt;/i&gt; Tab Title
pl: Aby dodać <strong>ikonę</strong> w polu Tytułu, należy użyć następującego kodu:<br/><br/>&lt;i class=" icon-lamp"&gt;&lt;/i&gt; w tytule zakładki.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
pl: Aby utrzymać ten temat jako wiodący, przejdź do drugiego tematu i użyj narzędzia do scalania w tamtym miejscu.

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
pl: Aby ułatwić edycję i zapisywanie importowanej zawartości, możesz przypisać autora importowanych towarów do istniejącego użytkownika z tej strony. Na przykład, może chcesz zaimportować wszystkie wpisy jako <code>admin</code>.

en: To the top
pl: Do góry

en: To use jQuery code wrap it into <strong>jQuery(function($){ ... });</strong>
pl: Aby użyć kodu jQuery, opakuj go w: <strong>jQuery(function($){ ... });</strong>

en: Top
pl: Góra

en: Top Bar Left background
pl: Tło lewego górnego paska

en: Top Bar Middle background
pl: Tło środkowego górnego paska

en: Top Bar Right | Icon color
pl: Prawy górny pasek | Kolor ikony

en: Top Bar Right | background
pl: Prawy górny pasek | tło

en: Topic
pl: Temat

en: Topic Extras
pl: Dodatki do Tematu

en: Topic Status:
pl: Status tematu:

en: Topic Tags:
pl: Tagi tematu:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
pl: Nazwa tematu (Maksymalna długość: %d):

en: Topic Type:
pl: Typ tematu:

en: Topic:
pl: Temat:

en: Topics
pl: Temety

en: Topics Started
pl: Rozpoczętych tematów

en: Topics Started: %s
pl: Rozpoczętych wątków:%s

en: Total
pl: Łącznie

en: Trailer Box
pl: Blok Zwiastunu

en: Trailer Box Subtitle background
pl: Tło napisów Bloka zwiastunu

en: Translate
pl: Tłumacz

en: Transparency (alpha)
pl: Przezroczystość (alpha)

en: Transparent
pl: Przezroczysty

en: Turn it OFF if you want to use external SEO plugin
pl: Wyłącz to, jeśli chcesz korzystać z zewnętrznej wtyczki SEO

en: Type
pl: Rodzaj

en: Typography
pl: Typografia

en: UTC Timezone
pl: Strefa czasowa UTC

en: Under Construction
pl: W budowie...

en: Under Construction page will be visible for all NOT logged in users.
pl: Strona w budowie będzie widoczna dla wszystkich NIE zalogowanych użytkowników.

en: Unique ID [optional]
pl: Unikatowy ID [opcjonalnie]

en: Up one
pl: Jeden wyżej

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update recommended
pl: Zalecana aktualizacja

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Aktualizacja wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Use <a href="http://idgettr.com/" target="_blank">this</a> tool to find your Flickr user ID
pl: Użyj <a href="http://idgettr.com/" target="_blank">tej</a> funkcji, aby znaleźć swój identyfikator użytkownika Flickr

en: Use <b>only</b> with <b>svg</b> logo
pl: Używaj <b>tylko</b> z logiem <b>svg</b>

en: Use H1 tag
pl: Użyj znacznika H1

en: Use Static CSS files insted of Theme Options
pl: Użyj Statyczne pliki CSS, zamiast Opcji Motywu

en: Use Template
pl: Użyj szablonu

en: Use an existing topic in this forum:
pl: Użyj istniejącego tematu w tym forum:

en: Use as Related Projects
pl: Użyj jako powiązanych Projektów

en: Use built-in fields
pl: Użyj wbudowanych pól

en: Use current page title
pl: Użyj tytułu bieżącej strony

en: Use if you want different logo for Sticky Header
pl: Użyj, jeśli chcesz inne logo dla Przyklejonego Nagłówka

en: Use text <b>instead</b> of graphic logo
pl: Użyj tekstu <b>zamiast</b> graficznego logo

en: Use this option if you set <strong>Front page displays: Your latest posts</strong> in Settings > Reading
pl: Użyj tej opcji, jeśli ustawisz <strong>Strona główna wyświetla: najnowsze wpisy</strong> w Ustawienia > Czytanie

en: Use this option if you want to open specified tab from link.<br />For example: Your Unique ID is <strong>offer</strong> and you want to open 2nd tab, please use link: <strong>your-url/#offer-2</strong>
pl: Użyj tej opcji, jeśli chcesz otworzyć określoną zakładkę z linku.<br>Na przykład: Twój unikatowy ID jest <strong>Ofertą</strong> i chcesz otworzyć zakładkę 2, prosimy użyć linku: <strong>twój url /#offer-2</strong>

en: Use this option to create One Page sites.<br />Example: Your <b>Custom ID</b> is <strong>offer</strong> and you want to open this section, please use link: <strong>your-url/#offer</strong>
pl: Ta opcja umożliwia tworzenie stron typu One Page.<br />Przykład: Twój <b>Niestandardowy ID</b> jest <strong>ofertą</strong> i chcesz go otworzyć w tej sekcji, użyj linku: <strong>twój-url / #offer</strong>

en: Use this option to force layout for all pages
pl: Ta opcja służy do wymuszenia układu dla wszystkich stron

en: Use this option to force layout for all posts
pl: Użyj tej opcji, aby wymusić układ dla wszystkich wpisów

en: Use this option to force sidebar for all pages
pl: Ta opcja służy do wymuszenia panelu bocznego dla wszystkich stron

en: Use this option to force sidebar for all posts
pl: Ta opcja służy do wymuszenia paneli bocznych dla wszystkich wpisów

en: Use this option to force slider for <b>all</b> pages
pl: Użyj tej opcji, aby wymusić suwak dla <b>wszystkich</b> stron

en: Use this widget on pages to display aside menu with children or siblings of the current page
pl: Użyj tego widżetu na stronach, aby wyświetlić obok menu z dziećmi lub rodzeństwem bieżącej strony

en: Use this widget on pages to display photos from Flickr photostream.
pl: Użyj tego widżetu na stronach, aby wyświetlić zdjęcia ze strumienia zdjęć Flickr.

en: Use value with <b>px</b> or <b>%</b>. Example: <b>20px</b> or <b>20px 10px 20px 10px</b> or <b>20px 1%</b>
pl: Użyj wartości z <b>px</b> lub <b>%</b>. Przykład: <b>20px</b> lub <b>20px 10px 20px 10px</b> lub <b>20px 1%</b>

en: Use value with <b>px</b> or <b>em</b><br />Example: <b>20px 0</b> or <b>20px 0 30px 0</b> or <b>2em 0</b>
pl: Użyj wartości z <b>px</b> lub <b>em</b><br>Przykład: <b>20px 0</b> lub <b>20px 0 30px 0</b> lub <b>2em 0</b>

en: VKontakte
pl: Vkontakte

en: Version
pl: Wersja

en: Vertical style works only for column widths: 1/4, 1/3 & 1/2
pl: Pionowy styl działa jedynie z następującymi szerokościami kolumn: 1/4, 1/3 i 1/2

en: Vertical tabs works only for column widths: 1/2, 3/4 & 1/1
pl: Pionowe zakładki działają jedynie z następującymi szerokościami kolumn: 1/2, 3/4 i 1/1

en: Video
pl: Film

en: Video | HTML5
pl: Wideo | HTML5

en: Video | ID
pl: Wideo | ID

en: View Cart
pl: Zobacz koszyk

en: View Clients
pl: Zobacz klientów

en: View Item
pl: Zobacz element

en: View Layout
pl: Pokaż układ

en: View Portfolio item
pl: Zobacz Element Portfolio

en: View Slides
pl: Zobacz Slajdy

en: View Template
pl: Zobacz Szablon

en: View Testimonials
pl: Zobacz Referencje

en: View all posts filed under %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy zamieszczone w %s

en: View website
pl: Zobacz stronę internetową

en: Visual Editor
pl: Edytor wizualny

en: Voices
pl: Głosy

en: WPML Features
pl: Funkcje WPML

en: WPML Installer
pl: Instalator WPML

en: WPML Languages Menu
pl: Menu języków WPML

en: WPML makes it easy to build multilingual sites and run them. It’s powerful enough for corporate sites, yet simple for blogs.
pl: WPML ułatwia tworzenie witryn wielojęzycznych i uruchomienie ich. Jest wystarczająco potężna dla stron korporacyjnych, jednak nadal łatwa dla blogów.

en: We <strong>do not</strong> recommend use more than 10 items, because site will be working slowly.
pl: <b>Nie zalecamy</b> używania więcej niż 10 obiektów, ponieważ strona będzie wolno działała.

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
pl: Przykro nam, ale strona, której szukasz nie istnieje.

en: Website
pl: Witryna Internetowa

en: Welcome
pl: Witaj

en: When this option is enabled, portfolio looks great with all projects on single site, so please set "Posts per page" option to bigger number
pl: Gdy ta opcja jest włączona, Portfolio wygląda świetnie z wszystkimi Projektami w jednym miejscu, więc proszę ustawić opcję "Posty na stronie" na większą ilość

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
pl: Kiedy dzielisz temat, odcinasz go w miejscu odpowiedzi, którą wybrałeś. Możesz zdecydować, czy ta odpowiedź będzie nowym tematem z nowym tytułem, czy scalisz te odpowiedzi z istniejącym tematem.

en: Wide
pl: Szeroki

en: Widgetized Sliding Top position
pl: Widżetowana Górna pozycja przesuwania

en: Width
pl: Szerokość

en: Will also be used as the image alternative text
pl: Będzie również wykorzystany jako alternatywny tekst obrazu

en: WordPress Repository
pl: Repozytorium WordPress

en: Works only with <b>Responsive ON</b>
pl: Działa tylko z <b>Włączoną Responsywnością</b>

en: Wrap
pl: Podsekcja

en: Wrap title into H1 instead of H2
pl: Wstaw tytuł w H1 zamiast w H2

en: Yes
pl: Tak

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
pl: Możesz zamienić tę odpowiedź w nowy temat z nowym tytułem, albo dołączyć ją do istniejącego tematu.

en: You can use <strong>.themecolor</strong> and <strong>.themebg</strong> classes in your Sliding Top content
pl: Możesz użyć klas <strong>.themecolor</strong> i <strong>.themebg</strong> w treści przewijania do góry

en: You can use <strong>.themecolor</strong> and <strong>.themebg</strong> classes in your content
pl: Możesz użyć klas <strong>.themecolor</strong> i <strong>.themebg</strong> w treści

en: You can use <strong>.themecolor</strong> and <strong>.themebg</strong> classes in your footer content
pl: Możesz użyć klas <strong>.themecolor</strong> i <strong>.themebg</strong> w treści stopki

en: You can use Drag & Drop to set the order
pl: Możesz użyć Przeciągnij i Upuść, aby ustawić kolejność

en: You can use Drag & Drop to set the order.
pl: Możesz użyć Przeciągnij i Upuść, aby ustawić kolejność.

en: You cannot create new topics.
pl: Nie możesz tworzyć nowych tematów.

en: You cannot edit this reply.
pl: Nie możesz edytować tej odpowiedzi.

en: You cannot edit this topic.
pl: Nie możesz edytować tego tematu.

en: You cannot reply to this topic.
pl: Nie możesz odpowiedzieć w tym temacie.

en: You do not have the permissions to edit this reply!
pl: Nie masz uprawnień do edycji tej odpowiedzi!

en: You do not have the permissions to edit this topic!
pl: Nie masz uprawnień do edycji tego tematu!

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
pl: Możesz użyć tych tagów i atrybutów <abbr title=“HyperText Markup Language”>HTML</abbr>:

en: You must be logged in to create new topics.
pl: Musisz być zalogowany aby tworzyć nowe tematy.

en: You must be logged in to reply to this topic.
pl: Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

en: You must not enter any HTML in this field, all HTML tags have been removed.
pl: W tym polu nie możesz używać HTML, wszystkie znaczniki HTML zostały usunięte.

en: You must not enter any special characters in this field, all special characters have been removed.
pl: W tym polu nie możesz wpisywać znaków specjalnych, wszystkie zostały usunięte.

en: You must provide a numerical value for this option.
pl: Musisz podać wartość liczbową dla tej opcji.

en: You must provide a valid URL for this option.
pl: Musisz wprowadzić poprawny adres URL dla tej opcji.

en: You must provide a valid email for this option.
pl: Musisz wprowadzić poprawny adres e-mail

en: YouTube or Vimeo
pl: YouTube lub Vimeo

en: YouTube or Vimeo | Parameters
pl: YouTube lub Vimeo | Parametry

en: YouTube or Vimeo | Video ID
pl: YouTube lub Vimeo | Film ID

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
pl: Twoje konto ma możliwość zamieszczania HTML bez ograniczeń.

en: Your cart is currently empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.

en: Your most used tags in cloud format .
pl: Najczęściej używane tagi jako chmura tagów.

en: Zero size file downloaded
pl: Pobrany plik o rozmiarze 0

en: Zoom
pl: Powiększenie

en: Zoom & Map Type
pl: Powiększanie i rodzaj mapy

en: Zoom & Street View
pl: Powiększenie i widok ulicy

en: Zoom Box
pl: Blok Przybliżenia

en: Zoom Featured Image on click
pl: Powiększ Wyróżniony Obrazek po kliknięciu

en: Zoom Image
pl: Powiększenie obrazka

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Zoom In Down
pl: Powiększenie w dół

en: Zoom In Down Large
pl: Duże powiększenie w dół

en: Zoom In Left
pl: Powiększenie w lewo

en: Zoom In Left Large
pl: Duże powiększenie w lewo

en: Zoom In Right
pl: Powiększenie w prawo

en: Zoom In Up
pl: Powiększenie w górę

en: Zoom In Up Large
pl: Duże powiększenie w górę

en: Zoom, Map Type & Street View
pl: Powiększenie, rodzaj mapy i widok ulicy

en: Zoomed image
pl: Powiększony obraz

en: as a new user:
pl: jako nowego użytkownika:

en: assign posts to an existing user:
pl: przypisz wpisy do użytkownika:

en: at
pl: o

en: comment
pl: komentarz

en: commented on
pl: skomentował(a)

en: comments
pl: komentarze

en: comments off
pl: komentarze wyłączone

en: days
pl: dni

en: default: 1240px
pl: Domyślnie: 1240px

en: default: 15px 0
pl: Domyślnie: 15px 0

en: default: 23%
pl: Domyślnie: 23%

en: default: 3
pl: Domyślnie: 3

en: default: 30px 0
pl: Domyślnie: 30px 0

en: default: 40
pl: Domyślnie: 40

en: default: 40px 30px
pl: Domyślnie: 40px 30px

en: eg. Blog meta, Filters, Widgets meta
pl: np. meta Blogu , filtry, meta Widżetów

en: eg. Chart Box, Counter, How it Works, Quick Fact, Single Product Price
pl: np. Blok wykresu, licznika, jak to działa, szybki fakt, cena pojedynczego produktu

en: eg. Widget meta
pl: np. meta Widżetu

en: eg. [contact-form-7 id="000" title="Maintenance"]
pl: np. [contact-form-7 id = "000" title = "Konserwacja"]

en: for <b>Portfolio Layout: List & Masonry Hover Details</b>
pl: dla <b>Portfolio Układ: Lista i Murowany - szczegóły najechania</b>

en: for <b>Portfolio Layout: List</b>
pl: dla <b>Układ Portfolio: Lista</b>

en: for <b>Portfolio Layout: Masonry Flat</b>
pl: dla <b>Układ Portfolio: Murowany płaski</b>

en: for <b>Post Format: Link</b>
pl: dla<b>Format Wpisu: Link</b>

en: for <strong>Boxed Layout</strong>
pl: dla <strong>Układu Blokowego</strong>

en: for <strong>One Color Skin</strong>
pl: dla skórki <strong>Jeden kolor</strong>

en: for Slider Style: Image & Text
pl: dla Styl Suwaka: Obraz i Tekst

en: go to homepage
pl: Wróć do strony głównej

en: hours
pl: godzin

en: in forum
pl: na forum

en: in group forum
pl: na forum grupy

en: in reply to:
pl: w odpowiedzi do:

en: in: <a href="%1$s">%2$s</a>
pl: w: <a href=„%1$s”>%2$s</a>

en: jQuery filtering
pl: Filtrowanie jQuery

en: minutes
pl: minut

en: optional
pl: Opcjonalnie

en: or assign posts to an existing user:
pl: albo przypisz wpisy do istniejącego użytkownika:

en: or create new user with login name:
pl: lub utwórz nowego użytkownika o loginie:

en: parallax background
pl: Paralaksa tła

en: prettyPhoto popup height for iframe video
pl: Ładne zdjęcie - wysokość wyskakującego okna dla wideo iframe

en: prettyPhoto popup width for iframe video
pl: Ładne zdjęcie - szerokość wyskakującego okna dla wideo iframe

en: px. Leave blank to use auto height
pl: px. Pozostaw puste, aby używać wysokości auto

en: px. Leave blank to use auto width
pl: px. Pozostaw puste, aby używać szerokości auto

en: results found for:
pl: znalezionych wyników dla:

en: seconds
pl: sekund

en: sub item
pl: Element Menu Podrzędnego

en: use on Single Project page
pl: Użyj na stronie pojedynczego Projektu

en: video
pl: film
