Smart Slider 3 Pro - en to nb_NO translation catalogue (465 entries)

en: %2$s Check the documentation %3$s to learn how to configure your %1$s app.
nb_NO: %2$s Sjekk dokumentasjonen%3$s, for å finne ut hvordan du konfigurerer %1$s-appen.

en: %s or later
nb_NO: %s eller senere

en: 2 Colors
nb_NO: 2 farger

en: Action
nb_NO: Handling

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Active color
nb_NO: Aktiv farge

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Add animation
nb_NO: Legg til animasjon

en: Add column
nb_NO: Legg til kolonne

en: Add slide
nb_NO: Legg til lysbilde

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: After Image
nb_NO: Etter bilde

en: Albums
nb_NO: Albumer

en: Alias
nb_NO: Identifikator

en: Alias must contain one or more letters
nb_NO: Identifikatoren må inneholde en eller flere bokstaver

en: Alias removed
nb_NO: Identifikator fjernet

en: Alias updated to: %s
nb_NO: Identifikator oppdatert til: %s

en: Align
nb_NO: Juster

en: Align thumbnails
nb_NO: Juster miniatyrbilder

en: All
nb_NO: Alle

en: All day
nb_NO: Hele dagen

en: Allows switching slides with the keyboard.
nb_NO: Gjør det mulig å bytte lysbilde med tastaturet.

en: Allows switching slides with the mouse wheel.
nb_NO: Gjør det mulig å bytte lysbilder med musehjulet.

en: Alphabetic
nb_NO: Alfabetisk

en: Always
nb_NO: Alltid

en: Animate
nb_NO: Animer

en: Animated heading
nb_NO: Animert overskrift

en: Animated text
nb_NO: Animert tekst

en: Animation
nb_NO: Animasjon

en: Animation duration
nb_NO: Animasjonens varighet

en: Animations
nb_NO: Animasjoner

en: Any PHP date format can be used: %s
nb_NO: Alle PHP-datoformater kan brukes: %s

en: Anywhere
nb_NO: Hvor som helst

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

en: Arrow
nb_NO: Pil

[ctx: Arrow direction]
en: Next
nb_NO: Neste

[ctx: Arrow direction]
en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Arrows
nb_NO: Piler

en: Article
nb_NO: Artikkel

en: Articles
nb_NO: Artikler

en: Audio
nb_NO: Lyd

en: Audio autoplaying has a lot of limitations made by browsers. You can read about them %1$shere%2$s.
nb_NO: Autoavspilling av lyd har mange begrensninger i de ulike nettlesere. Du kan mer lese om dem %1$sher%2$s.

en: Audio settings
nb_NO: Lydinnstillinger

en: Authentication successful.
nb_NO: Autentisering vellykket.

en: Auto width
nb_NO: Automatisk bredde

en: Autoplay
nb_NO: Automatisk avspilling

[ctx: Autoplay modifier]
en: next slide
nb_NO: neste lysbilde

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background Blur
nb_NO: Uskarphet i bakgrunnen

en: Background blur
nb_NO: Uskarphet i bakgrunnen

en: Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background image
nb_NO: Bakgrunnsbilde

en: Background video
nb_NO: Bakgrunnsvideo

en: Background video on mobile
nb_NO: Bakgrunnsvideo på mobil

en: Backward
nb_NO: Bakover

en: Before Image
nb_NO: Før bilde

en: Between %s and %s pixels.
nb_NO: Mellom %s og %s px.

en: Black
nb_NO: Svart

en: Black widow
nb_NO: Svart vindu

en: Blue
nb_NO: Blå

en: Bold
nb_NO: Fet

en: Border
nb_NO: Kantlinje

en: Border Dark
nb_NO: Mørk kantlinje

en: Border Light
nb_NO: Lys kantlinje

en: Border White
nb_NO: Hvit kantlinje

en: Border color
nb_NO: Kantlinjefarge

en: Border width
nb_NO: Kantlinjebredde

en: Both
nb_NO: Begge

en: Bottom
nb_NO: Nedre

en: Bulk actions
nb_NO: Massehandlinger

en: Button
nb_NO: Knapp

[ctx: Button layer default text]
en: MORE
nb_NO: MER

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Capitalize
nb_NO: Bruk store bokstaver

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Caption text
nb_NO: Bildetekst

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Category language
nb_NO: Kategorispråk

en: Category title
nb_NO: Kategoritittel

en: Center
nb_NO: Midtstilt

en: Centered
nb_NO: Sentrert

en: Change group
nb_NO: Bytt gruppe

en: Check for update
nb_NO: Se etter oppdatering

en: Check our video tutorials which cover everything you need to know about Smart Slider 3.
nb_NO: Sjekk videoopplæringene våre som dekker alt du trenger å vite om Smart Slider 3.

en: Choose
nb_NO: Velg

en: Choose folder
nb_NO: Velg mappe

en: Choose images
nb_NO: Velg bilder

en: Clone
nb_NO: Klon

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Closed
nb_NO: Lukket

en: Color
nb_NO: Farge

en: Column
nb_NO: Kolonne

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Configuration
nb_NO: Konfigurasjon

en: Configure
nb_NO: Konfigurer

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Controls
nb_NO: Kontroller

en: Convert to slide
nb_NO: Konverter til lysbilde

en: Copy
nb_NO: Kopier

en: Copy and paste this shortcode into your posts or pages:
nb_NO: Kopier og lim inn denne kortkoden i innleggene eller sidene dine:

en: Copy slide to
nb_NO: Kopier lysbilde til

en: Cover image
nb_NO: Forsidebilde

en: Create
nb_NO: Opprett

en: Create a New Project
nb_NO: Opprett et nytt prosjekt

en: Create group
nb_NO: Opprett ny gruppe

en: Create new project
nb_NO: Opprett et nytt prosjekt

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: Custom
nb_NO: Tilpass

en: Custom size
nb_NO: Tilpasset størrelse

en: Dark shadow
nb_NO: Mørk skygge

en: Dashboard
nb_NO: Kontrollpanel

en: Database error
nb_NO: Databasefeil

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date format
nb_NO: Datoformat

en: Day
nb_NO: Dag

en: Days
nb_NO: Dager

en: Deactivate license
nb_NO: Deaktiver lisens

en: Debug information
nb_NO: Feilsøkingsinformasjon (Debug)

en: Decoration
nb_NO: Dekorasjon

en: Default width
nb_NO: Standard bredde

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete file
nb_NO: Slett fil

en: Delete permanently
nb_NO: Slett permanent

en: Deleted.
nb_NO: Slettet.

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Desktop
nb_NO: Datamaskin

en: Developer
nb_NO: Utvikler

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Discount
nb_NO: Rabatt

en: Distortion - Flow
nb_NO: Fotoforvrengning - Flyt

en: Distortion - Mosaic
nb_NO: Fotoforvrengning - Mosaikk

en: Distortion - Noise
nb_NO: Fotoforvrengning - Støy

en: Distortion - Shard
nb_NO: Fotoforvrengning - Skår

en: Distortion - Storm
nb_NO: Fotoforvrengning - Storm

en: Distortion - Triangle
nb_NO: Fotoforvrengning - Trekant

en: Distortion - Warp
nb_NO: Fotoforvrengning - Varp

en: Distortion - Wave
nb_NO: Fotoforvrengning - Bølge

en: Do nothing
nb_NO: Ikke gjør noe

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Don't show again
nb_NO: Ikke vis igjen

en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Don’t miss any update
nb_NO: Ikke gå glipp av noen oppdateringer

en: Downloadable
nb_NO: Nedlastbar

en: Drag
nb_NO: Dra

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Slider
nb_NO: Rediger lysbilde

en: Effect
nb_NO: Effekt

en: Effects
nb_NO: Effekter

en: Email only
nb_NO: Kun epost

en: Email support
nb_NO: Kundestøtte via epost

en: Empty
nb_NO: Tom

en: Empty trash
nb_NO: Tøm papirkurven

en: Examples
nb_NO: Eksempler

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Export %1$s as HTML
nb_NO: Eksporter %1$s som HTML

en: File
nb_NO: Fil

en: Filename
nb_NO: Filnavn

en: Find image
nb_NO: Finn bilde

en: Font
nb_NO: Skrifttype

en: Font manager
nb_NO: Skrifttype-behandler

[ctx: Font style]
en: Italic
nb_NO: Kursiv

en: Fonts
nb_NO: Skrifttyper

en: Force full width
nb_NO: Tving full bredde

en: From
nb_NO: Fra

en: Full width
nb_NO: Full bredde

en: Fullscreen
nb_NO: Fullskjerm

en: Galleries
nb_NO: Gallerier

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: General
nb_NO: Generell

en: Generators
nb_NO: Generatorer

en: Go to dashboard
nb_NO: Gå til kontrollpanelet

en: Green
nb_NO: Grønn

en: Grey
nb_NO: Grå

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Group created
nb_NO: Gruppe opprettet

en: Group name
nb_NO: Gruppenavn

en: Groups
nb_NO: Grupper

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Hello! How can we help you today?
nb_NO: Hallo! Hvordan kan vi hjelpe deg i dag? (Engelsk)

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Help center
nb_NO: Hjelpesenter

en: Hide on
nb_NO: Skjul på

en: Hide on mobile
nb_NO: Skjul på mobil

en: Hide on slides
nb_NO: Skjul på lysbilder

en: Hit count
nb_NO: Antall treff

en: Hits
nb_NO: Treff

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: Hour
nb_NO: Time

en: Hours
nb_NO: Timer

en: ID or Alias
nb_NO: ID eller Identifikator

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Icon Size
nb_NO: Ikonstørrelse

en: Icon not found
nb_NO: Ikon ikke funnet

en: Icons
nb_NO: Ikoner

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image area
nb_NO: Bildeområde

en: Image manager
nb_NO: Bildebehandler

en: Image width - Desktop
nb_NO: Bildebredde - Datamaskin

en: Image width - Mobile
nb_NO: Bildebredde - Mobil

en: Image width - Tablet
nb_NO: Bildebredde - Nettbrett

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Import error!
nb_NO: Importfeil!

en: Import project
nb_NO: Importer prosjekt

en: Import url is not valid: %s
nb_NO: Import-URL er ikke gyldig: %s

en: In stock
nb_NO: På lager

en: Include all images
nb_NO: Inkluder alle bildene

en: Include subcategories
nb_NO: Inkluder underkategorier

en: Insert group
nb_NO: Sett inn gruppe

en: Instruction
nb_NO: Instruksjon

en: Join more than 120,000 subscribers and get access to the latest slider templates, tips, tutorials and other exclusive contents directly to your inbox.
nb_NO: Bli med mer enn 120 000 abonnenter, og få tilgang til de nyeste malene, tipsene, veiledningene og annet eksklusivt innhold direkte i innboksen din.

en: Ken Burns effect
nb_NO: Ken Burns-effekt

en: Keyboard
nb_NO: Tastatur

en: Keyboard shortcuts
nb_NO: Tastatursnarveier

en: Language
nb_NO: Språk

en: Large desktop
nb_NO: Stor datamaskinskjerm

en: Large mobile
nb_NO: Stor mobil

en: Large tablet
nb_NO: Stort nettbrett

[ctx: Layer]
en: Missing
nb_NO: Mangler

[ctx: Layer group]
en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Library
nb_NO: Bibliotek

en: License key cannot be empty!
nb_NO: Lisensnøkkel kan ikke være tom!

en: License key is active!
nb_NO: Lisensnøkkelen er aktiv!

en: License key required for premium features!
nb_NO: En lisensnøkkel kreves for å kunne bruke premiumfunksjonene!

en: Lifetime update & support
nb_NO: Livstidsoppdatering og support

en: Light
nb_NO: Lys

en: Light shadow
nb_NO: Lys skygge

en: Limit slide width
nb_NO: Begrens lysbildebredden

en: Limits the width of the slide and prevents the slider from getting too tall.
nb_NO: Begrenser bredden på lysbildene og forhindrer at de blir for høye.

[ctx: List layer type]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Load Font Awesome 4
nb_NO: Last inn Font Awesome 4

en: Lowercase
nb_NO: Små bokstaver

en: MP3 audio
nb_NO: MP3-lyd

en: MP4 video
nb_NO: MP4-video

en: Manual
nb_NO: Manuell

en: Manual order
nb_NO: Manuell sortering

en: Max
nb_NO: Maks

en: Max count
nb_NO: Maks antall

en: Max file size
nb_NO: Maks filstørrelse

en: Max width
nb_NO: Maks bredde

en: Media paused
nb_NO: Media satt på pause

en: Media started
nb_NO: Media startet

en: Media stopped
nb_NO: Media stoppet

en: Medium height
nb_NO: Medium høyde

en: Medium width
nb_NO: Medium bredde

en: Middle
nb_NO: Midtre

en: Min height
nb_NO: Minste høyde

en: Minute
nb_NO: Minutt

en: Minutes
nb_NO: Minutter

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Mode
nb_NO: Modus

en: Month
nb_NO: Måned

en: More
nb_NO: Mer

en: Mouse wheel
nb_NO: Musehjul

en: Move
nb_NO: Flytt

en: Move to trash
nb_NO: Flytt til papirkurven

en: Mute
nb_NO: Demp

en: My fonts
nb_NO: Mine skrifttyper

en: My layouts
nb_NO: Mine oppsett

en: My project
nb_NO: Mitt prosjekt

en: My styles
nb_NO: Mine stilsett

en: My text animations
nb_NO: Mine tekstanimasjoner

en: MySQL table missing
nb_NO: MySQL-tabell mangler

en: Name
nb_NO: Navn

en: Need more?
nb_NO: Trenger du mer?

en: Need one-to-one assistance? Get in touch with our Support team! We'd love the opportunity to help you.
nb_NO: Trenger du en-til-en-hjelp? Ta kontakt med supportteamet vårt! Vi ønsker gjerne å hjelpe deg.

en: Never
nb_NO: Aldri

en: New
nb_NO: Ny

en: New project
nb_NO: Nytt prosjekt

en: Newest first
nb_NO: Nyeste først

en: Next
nb_NO: Neste

en: Next alt tag
nb_NO: Neste alt tag

en: Next image
nb_NO: Neste-bilde

en: Next label
nb_NO: Neste-etikett

en: Next slide
nb_NO: Neste lysbilde

en: No
nb_NO: Nei

en: No action
nb_NO: Ingen handling

en: No animation
nb_NO: Ingen animasjon

en: No conflicts detected.
nb_NO: Ingen konflikter oppdaget.

en: No description.
nb_NO: Ingen beskrivelse.

en: No file selected.
nb_NO: Ingen fil valgt.

en: No limit
nb_NO: Ingen grense

en: None
nb_NO: Ingen

en: Not %s
nb_NO: Ikke %s

en: Not found
nb_NO: Ikke funnet

en: Nothing
nb_NO: Ingen ting

en: OR
nb_NO: ELLER

en: Off
nb_NO: Av

en: Oldest first
nb_NO: Eldste først

en: On
nb_NO: På

en: Only *.ss3 files can be uploaded!
nb_NO: Kun *.ss3-filer kan lastes opp!

en: Oops, Something Went Wrong
nb_NO: Oops! Noe gikk galt

en: Opacity
nb_NO: Opasitet

en: Open
nb_NO: Åpne

en: Open docs
nb_NO: Åpne dokumenter

en: Open/Close
nb_NO: Åpne/Lukk

en: Optimize
nb_NO: Optimaliser

en: Optimize image
nb_NO: Optimaliser bildet

en: Order
nb_NO: Sorter

en: Order by
nb_NO: Sorter etter

en: Ordering
nb_NO: Sorterer

en: Outer %s
nb_NO: Ytre %s

en: PHP code
nb_NO: PHP-kode

en: Page
nb_NO: Side

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Pages and Posts
nb_NO: Sider og innlegg

en: Particle effect
nb_NO: Partikkeleffekt

en: Paste
nb_NO: Lim inn

en: Paste the PHP code into your theme's file:
nb_NO: Lim inn PHP-koden i temaets fil:

en: Photo
nb_NO: Bilde

en: Photo rounded
nb_NO: Foto avrundet

en: Play
nb_NO: Spill av

en: Please try searching with another term.
nb_NO: Prøv å bruk et annet søkeord.

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Possible conflicts
nb_NO: Mulige konflikter

en: Post
nb_NO: Innlegg

en: Prev
nb_NO: Forrige

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Preview in new window
nb_NO: Forhåndsvisning i nytt vindu

en: Previous alt tag
nb_NO: Forrige alt tag

en: Previous image
nb_NO: Forrige-bilde

en: Previous label
nb_NO: Forrige-etikett

en: Price
nb_NO: Pris

en: Privacy
nb_NO: Personvern

en: Product name
nb_NO: Produktnavn

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Profiles
nb_NO: Profiler

en: Project type
nb_NO: Prosjekttype

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: Publish on
nb_NO: Planlegg publisering

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Purple
nb_NO: Lilla

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove HTML
nb_NO: Fjern HTML

en: Remove links
nb_NO: Fjern linker

en: Remove shortcodes
nb_NO: Fjern kortkoder

en: Repair HTML errors
nb_NO: Reparer HTML-feil

en: Resize Thumbnail
nb_NO: Endre størrelse på miniatyrbilde

en: Restore
nb_NO: Gjennopprett

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Sale price
nb_NO: Salgspris

en: Same channel
nb_NO: Samme kanal

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save as
nb_NO: Lagre som

en: Save as New
nb_NO: Lagre som ny

en: Save as new animation
nb_NO: Lagre som ny animasjon

en: Saved.
nb_NO: Lagret.

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Project
nb_NO: Søk etter prosjekt

en: Search in the knowledge base
nb_NO: Søk i kunnskapsbasen

en: Seconds
nb_NO: Sekunder

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select all
nb_NO: Velg alle

en: Select image
nb_NO: Velg bilde

en: Select images for devices
nb_NO: Velg bilder for enheter

en: Select none
nb_NO: Velg ingen

en: Selected articles
nb_NO: Utvalgte artikler

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Shadow
nb_NO: Skygge

en: Shortcode
nb_NO: Kortkode

en: Show
nb_NO: Vis

en: Showing %s to %s of %s projects
nb_NO: Viser %s - %s av totalt %s prosjekter

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Slide
nb_NO: Lysbilde

en: Slide saved.
nb_NO: Endringene ble lagret.

en: Slider saved.
nb_NO: Endringene ble lagret.

en: Slider size
nb_NO: Størrelse på lysbildene

en: Slides
nb_NO: Lysbilder

en: Small height
nb_NO: Liten høyde

en: Small width
nb_NO: Liten bredde

en: Smart Slider 3 has integration with %s.
nb_NO: Smart Slider 3 har integrasjon med %s.

en: Sorry we couldn’t find any matches
nb_NO: Beklager, vi fant ingen treff

en: Stack
nb_NO: Stable

en: Start a new project from scratch and build exactly what you’ve imagined. You can easily customize every pixels and create anything with layers.
nb_NO: Start et nytt prosjekt fra bunnen av og bygg akkurat det du har forestilt deg. Du kan enkelt tilpasse alle piksler og lage hva som helst med lag.

en: Start with a Template
nb_NO: Start med en mal

en: Start with a template and make it your own with the innovative drag and drop interface. You can choose from hundreds of premade templates.
nb_NO: Start med en mal og gjør den til din egen med det innovative dra og slipp-grensesnittet. Du kan velge mellom hundrevis av forhåndslagde maler.

en: Style
nb_NO: Stil

en: Subscribe
nb_NO: Abonnér

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Successful connection with the API.
nb_NO: Vellykket tilkobling med API'en.

en: Tablet
nb_NO: Nettbrett

en: Test connection
nb_NO: Test tilkobling

en: Text
nb_NO: Tekst

en: The Facebook generator will get deprecated soon, so you shouldn't use it anymore!
nb_NO: Facebook-generatoren vil snart bli avviklet, så du bør ikke bruke den lenger!

en: The image is empty
nb_NO: Bildet er tomt

en: Theme
nb_NO: Tema

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Thumbnail Quality
nb_NO: Kvalitet på miniatyrbilde

en: Thumbnail alt
nb_NO: Miniatyrbilde alt

en: Thumbnail height
nb_NO: Miniatyrbilde (Høyde)

en: Thumbnail width
nb_NO: Miniatyrbilde (Bredde)

en: Thumbnails
nb_NO: Miniatyrbilder

en: Title
nb_NO: Tittel

en: To
nb_NO: Til

en: To get started with Smart Slider 3, please refer to this guide for downloading, installing, and using.
nb_NO: For å komme i gang med Smart Slider 3, se denne veiledningen for nedlasting, installasjon og bruk.

en: To help you get started, we've put together a super tutorial video that shows you the basic settings.
nb_NO: For å hjelpe deg i gang har vi satt sammen en super opplæringsvideo som viser deg de grunnleggende innstillingene.

en: To top
nb_NO: Til toppen

en: Top
nb_NO: Topp

en: Trash
nb_NO: Papirkurv

en: Trash is empty.
nb_NO: Papirkurven er tom.

en: Trashed
nb_NO: Ligger i papirkurven

en: Tutorial videos
nb_NO: Opplæringsvideoer

en: Unable to connect to the API
nb_NO: Kan ikke koble til API

en: Unable to connect to the API (%1$s). %2$s See %3$sDebug Information%4$s for more details!
nb_NO: Kan ikke koble til API (%1$s). %2$s Se %3$sFeilsøkingsinformasjon%4$s for mer informasjon!

en: Unable to contact with the licensing server, please try again later!
nb_NO: Kan ikke kontakte lisensserveren, prøv igjen senere!

en: Undo
nb_NO: Angre

en: Unexpected database error.
nb_NO: Uventet databasefeil.

en: Unexpected error
nb_NO: Uventet feil

en: Unexpected response
nb_NO: Uventet respons

en: Unpublish
nb_NO: Avpubliser

en: Unpublish on
nb_NO: Planlegg avpublisering

en: Unpublished
nb_NO: Avpublisert

en: Up
nb_NO: Opp

en: Upload date
nb_NO: Opplastningsdato

en: Upload file
nb_NO: Last opp fil

en: Uppercase
nb_NO: Stor bokstav

en: Upscale
nb_NO: Oppskaler

en: Use as anchor
nb_NO: Bruk som anker

en: Use our powerful visual editor, or simply import one of our existing template.
nb_NO: Bruk vår kraftige visuelle editor, eller bare importer en av våre eksisterende maler.

en: User ID
nb_NO: Bruker-ID

en: User name
nb_NO: Brukernavn

en: User name or ID
nb_NO: Brukernavn eller ID

en: User or page
nb_NO: Bruker eller side

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Video settings
nb_NO: Videoinnstillinger

en: Videos
nb_NO: Videoer

en: View
nb_NO: Vis

en: View article
nb_NO: Vis artikkel

en: View category
nb_NO: Vis kategori

en: View discussion
nb_NO: Vis diskusjon

en: View gallery
nb_NO: Vis galleri

en: View image
nb_NO: Vis bilde

en: View post
nb_NO: Vis innlegg

en: View trash
nb_NO: Vis papirkurv

en: Viewed
nb_NO: Sett

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Welcome to Help Center
nb_NO: Velkommen til hjelpesenteret

en: What do you want to create today?
nb_NO: Hva vil du lage i dag?

en: White
nb_NO: Hvit

en: Width
nb_NO: Bredde

en: WordPress settings
nb_NO: WordPress-innstillinger

en: Year
nb_NO: År

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Your license is active
nb_NO: Lisensen din er aktiv

en: Your server has an upload file limit at %s, so if you have bigger export file, please use the local import file method.
nb_NO: Du kan ikke laste opp filer som er større enn %s. Hvis eksportfilen din er større, bruk den lokale filopplasteren.

en: Your server's upload filesize limitation is %s, so if your file is bigger, use the local import.
nb_NO: Du kan ikke laste opp filer som er større enn %s. Hvis filen din er større, bruk den lokale filopplasteren.

en: autoplay settings
nb_NO: innstillinger for autoavspilling

en: bottom
nb_NO: nedre

en: delete these slides
nb_NO: slett disse lysbildene

en: empty the trash
nb_NO: tøm papirkurven

en: left
nb_NO: venstre

en: or import your own files
nb_NO: eller importer dine egne filer

en: right
nb_NO: høyre
